kieliszki modne ikea

Karolina Kielak, D Z

Kształt kieliszka wpływa na smak wina - jakie kieliszki wybierać? Podpowiadamy

Kształt kieliszka wpływa na smak wina - jakie kieliszki wybierać? Podpowiadamy

Czy otwierając wino, zastanawiasz się, jaki kieliszek wybrać? To bardzo ważna kwestia. Dlaczego? Kształt kieliszka determinuje smak i zapach wina. Inne naczynie powinniśmy wybrać do wina białego, czerwonego, różowego, a nawet musującego. Wyjaśniamy, jak nie popełniać błędu przy wyborze kieliszków i które z nich warto mieć w domu.

Kuchnia na wymiar - dlaczego to dobry wybór? Podpowiadamy, jak zaprojektować kuchnię na wymiar

Kuchnia na wymiar daje nam o wiele większe możliwości aranżacyjne niż gotowy zestaw, który możemy kupić w sklepie. Zabudowę na zamówienie dopasujemy lepiej do rozmiarów kuchni oraz do naszych potrzeb.

TRENDY: Dodatki w intensywnych kolorach

Mocne, rzucające się w oczy, neonowe barwy królują nie tylko na pokazach mody. Na dobre zagościły też w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Zobaczcie meble, akcesoria i dodatki w intensywnych barwach. Do wyboru, do koloru!

Aranżacje stołów na różne okazje

serwetki, niech będą białe (home&you) - idealnie skomponują się z ciemnymi podkładkami oraz grafitowymi kwiatami (AlmiDécor). Szampańskie bąbelki najlepiej zasmakują w wysokich, połyskujących kieliszkach, jak np. te z kolekcji Carmena od AlmiDécor. Fantazyjny wygląd

Najnowsze