kawiarka szklana

AH

Kawa czy herbata? Zaserwuj je w pięknym stylu!

Kawa czy herbata? Zaserwuj je w pięknym stylu!

Filiżanki, zwłaszcza te wykonane z porcelany, od dawna są symbolem elegancji i luksusu. Ich delikatność, subtelne zdobienia i błyszcząca powierzchnia sprawiają, że picie z nich staje się prawdziwym rytuałem.

Hario - japońskie akcesoria do parzenia kawy

Kawa jest częścią Twojego życia? Nie wyobrażasz sobie dnia bez gorącego, aromatycznego napoju, ale jego jakość ma dla Ciebie ogromne znaczenie? Idealnie trafiłeś! Koniecznie musisz poznać japońskie akcesoria do parzenia kawy marki Hario, są rewelacyjne!

Czas na kawę i herbatę - akcesoria do serwowania

Rozpocznij swój dzień wyjątkowo od filiżanki ulubionej herbaty lub aromatycznej kawy. Gorący napój rozgrzeje nas w chłodne, zimowe dni. Warto zadbać o odpowiednią oprawę w postaci pięknych akcesoriów do serwowania kawy i herbaty. Jakie akcesoria są niezbędne? Podpowiadamy!

Diabeł tkwi w szczegółach

Diabeł tkwi w szczegółach

Fot. evasolo.dk Kolejnym bardzo interesującym rozwiązaniem jest kawiarka o nazwie CafeSolo. Kawiarka składa się z czterech elementów. Szklany dzbanek "ubrany" jest we wdzianko dostępne w kilku kolorach. Fot. evasolo.dk

Kuchnia idealna

Kuchnia idealna

! Kawa najwyższej jakości podawana w wytwornych kawiarniach w Twoim domu? Tak, to już możliwe. Dzięki automatycznej kawiarce do zabudowy idealnie skomponowanej z resztą produktów i mebli kuchennych. Kawiarka ma wbudowany młynek, szklany panel sterowany dotykiem oraz wysokiej klasy filtr Brita oraz

Najnowsze