karafki do nalewki

Maja Stosio

Elegancka i efektowna ozdoba twojego stołu - karafki i dzbanki do win, likierów, whisky, soków lub wody

Elegancka i efektowna ozdoba twojego stołu - karafki i dzbanki do win, likierów, whisky, soków lub wody

Każdy napój serwowany na stole wymaga innego rodzaju naczynia. Eleganckie karafki są propozycją dla osób, które pragną nie tylko delektować się wyrafinowanym smakiem napoju, lecz również dbają o estetykę stołu. Zapoznajcie się z propozycją tych funkcjonalnych i niezwykle efektownych naczyń.

Prezent na parapetówkę - 15 rzeczy, które przydadzą się w nowym mieszkaniu

Jak wybrać prezent na parapetówkę? Co kupić znajomym, którzy właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania? Wybrałam 15 przedmiotów, które z pewnością ucieszyłyby moich przyjaciół.

Polski design na stół. Ceramika i szkło inspirowane wzorami przeszłości

Dziś kultowe "gorseciki" to nie tylko mozaika, która dekorowała polskie, przedwojenne kamienice i lokale usługowe. Są też niebanalne wazony i pojemniki, które pięknie zdobią stół. Wiele ciekawych wzorów z przeszłości prezentują też bolesławieckie produkty oraz różne, nowoczesne projekty, które stworzyli uzdolnieni polscy designerzy. To piękna ceramika i szkło do każdego domu.

Pepco na lato - nowa gazetka

Pepco na lato - nowa gazetka

przeziębienia. Natomiast karafki będą idealne do przechowywania domowych nalewek czy win. Poniżej znajdziecie meble ogrodowe, które umilą wakacyjny czas spędzany w ogrodzie!

Nalewka miodowa

, przelać do słoja, szczelnie zamknąć i odstawić na dobę w ciemne miejsce. Potem przecedzić i przelać do karafki. miód;ziele angielskie;wanilia;cukier waniliowy;cynamon;gałka muszkatołowa;pomarańcze;woda;

Miętówka

przecedzonym spirytusem. Nalewkę zlać do karafki. mięta;wódka;cukier;woda;

Najnowsze