kanarkowy

Natalia Szyperek

Nowoczesne wzornictwo i design z rabatem do 67%! Poznaj markę wnętrzarską Kare Design

Nowoczesne wzornictwo i design z rabatem do 67%! Poznaj markę wnętrzarską Kare Design

Niemiecka firma Kare Design proponuje wszystko co jest potrzebne, aby wnętrze było funkcjonalne i przytulne: meble, oświetlenie oraz dodatki. Wnętrzarskie dodatki tej marki cechuje nie tylko nowoczesne wzornictwo i design, lecz również solidność wykonania i wysokiej klasy materiały użyte do ich stworzenia. Wszystko po to, aby służyły i cieszyły przez lata w niezmienionym wyglądzie!

Dwupokojowe mieszkanie z kolorowymi akcentami

Dwupokojowe mieszkanie na artystycznym Żoliborzu nie może być urządzone w nudny, nijaki sposób. Lokalizacja jednak nie tyle wymusza, co inspiruje do stosowania nietuzinkowych rozwiązań. Sprawdźmy, jak to się udało na 40 m kw.

Nowoczesny salon z aneksem kuchennym. 17 pomysłów na aranżację salonu z kuchnią

Nowoczesny salon z aneksem kuchennym to dobry pomysł do małych wnętrz. Połączenie salonu z kuchnią optycznie powiększa wnętrza. Salon z aneksem kuchennym można urządzić na wiele sposobów.

Dekoracje: wielkanocne śniadanie w kolorach wiosny

, którego motywem przewodnim będzie klasyka - świeża zieleń oraz kanarkowa bądź soczysta żółć. To idealny duet, który zachęci do biesiadowania wprowadzając jednocześnie ciepłą, rodzinną atmosferę. Wykorzystując dodatki (takie jak: obrus, serwetki, podkładki filcowe i inne ozdoby

Restauracja Hotel Manor

Restauracja Hotelu Manor zaprasza na tradycyjną kuchnie polską z uwzględnieniem potraw regionu warmińsko-mazurskiego. warmińsko-mazurskie Olsztyn Kanarkowa 47 11-041

Najnowsze