kanapa z wysuwanym podnóżkiem

Karolina Kielak

Sofa do salonu - jak wybrać idealny model?

Sofa do salonu - jak wybrać idealny model?

Sofa to mebel must have w każdym salonie, wokół niej toczy się życie całej rodziny. To właśnie na niej odpoczywamy, relaksujemy się, oglądamy filmy i seriale oraz przyjmujemy gości. Warto zadbać, by sofa do salonu była wygodnym, ładna i pasowała do aranżacji salonu. Jak wybrać idealną sofę? Podpowiadamy!

Jak wybrać idealną sofę do salonu?

Sofa w salonie to centrum życia rodzinnego. Na niej odpoczywamy, relaksujemy się i przyjmujemy gości. Warto zadbać, by była wygodna, ładna i pasowała do aranżacji salonu. Jak wybrać idealną sofę? Podpowiadamy!

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Narożnik z funkcją spania to jeden z najpopularniejszych mebli do salonu. Doskonale sprawdza się jako łózko do spania codziennego lub jako dodatkowe łóżko dla gości. Na tego typu narożnik bardzo często decydują się właściciele kawalerek lub kameralnych mieszkań w bloku. Funkcjonalny, wygodny i elegancki narożnik jest prawdziwą ozdobą każdego salonu - jak go wybrać?

Sofa - klasyczna, rozkładana, wielofunkcyjna

Sofa - klasyczna, rozkładana, wielofunkcyjna

. Wystarczy wybrać model odpowiednio wyposażony – w stolik, wysuwane podnóżki, gniazdka, schowki i zestawy audio. • Zagłówki. Mogą być rozkładane, połączone z meblem lub stanowić osobny element – wtedy są umieszczone na stelażach ukrytych za poduszkami siedziska. • Podnóżki

Meble wypoczynkowe. Jak meble wypoczynkowe pomagają dbać o zdrowie

Meble wypoczynkowe. Jak meble wypoczynkowe pomagają dbać o zdrowie

mówimy o nich - smart. Chyba każdy zna uczucie, gdy siedząc w pracy, w autobusie lub na niewygodnej domowej sofie marzymy o tym, aby wyciągnąć nieco bardziej nogi, wyprostować się i rozciągnąć swobodnie. Elektrycznie wysuwane siedzisko czy odchylenie oparcia wraz z wysunięciem podnóżka to funkcje relaksu

Najnowsze