kanapa okryta tkaniną

KM

Jak dobrać narzutę na kanapę?

Jak dobrać narzutę na kanapę?

Narzuta powinna znaleźć się w każdym mieszkaniu, szczególnie na łóżku w sypialni, ale też w salonie, jeśli chcemy ochronić kanapę przed zabrudzeniami. Jak dobrać idealną? Jakie kolory trendują? A jak uszyć narzutę samodzielnie? Podpowiadamy!

Koce, pledy i narzuty- Top 5

W taką pogodę chyba każdy z nas ma ochotę napić gorącej herbaty i przykryć się ciepłym kocem. I właśnie koce, pledy i narzuty będą tematem numer jeden w tym oto zestawieniu. Przyjrzymy się tym najciekawszym propozycjom polskich sklepów!

Narzuty, kapy i koce - piękne okrycia łóżek i sof

Dobrze dobrane koce, narzuty i kapy pomogą nam podkreślić styl pomieszczenia, a także dodać mu przytulności. W chłodne wieczory doskonale nas ogrzeją. Oto przegląd najpiękniejszych modeli z Reserved Home.

Jak uszyć pokrowiec na krzesło w domu?

Jak uszyć pokrowiec na krzesło w domu?

potrzebne podczas pracy. Oto ich lista: tkanina na pokrowiec; nici krawieckie; koraliki, frędzle oraz inne dekoracje; maszyna do szycia; nożyczki; szpilki Zrób projekt Kiedy zdecydujesz się na renowację krzeseł i uszycie nowych pokrowców, koniecznie przed rozpoczęciem pracy przemyśl ich design. Wybór

Kapa na łóżko sypialniane - jak wybrać idealną? Te modele kuszą wzorami

Kapa na łóżko sypialniane - jak wybrać idealną? Te modele kuszą wzorami

Nakrycia na łóżko sypialniane Łóżko sypialniane w ciągu dnia powinno być przykryte, nie tylko dlatego ze względów praktycznych i dekoracyjnych, ale przede wszystkim higienicznych. Okrycie na łóżko pozwoli ochronić pościel przed kurzem, roztoczami i bakteriami, a także gnieceniem materiału czy

Najnowsze