kanapa okryta tkaniną

KM

Jak dobrać narzutę na kanapę?

Jak dobrać narzutę na kanapę?

Narzuta powinna znaleźć się w każdym mieszkaniu, szczególnie na łóżku w sypialni, ale też w salonie, jeśli chcemy ochronić kanapę przed zabrudzeniami. Jak dobrać idealną? Jakie kolory trendują? A jak uszyć narzutę samodzielnie? Podpowiadamy!

Koce, pledy i narzuty- Top 5

W taką pogodę chyba każdy z nas ma ochotę napić gorącej herbaty i przykryć się ciepłym kocem. I właśnie koce, pledy i narzuty będą tematem numer jeden w tym oto zestawieniu. Przyjrzymy się tym najciekawszym propozycjom polskich sklepów!

Jak uszyć pokrowiec na krzesło w domu?

Renowacja starych mebli, stała się na przestrzeni ostatnich lat bardzo modnym trendem wnętrzarskim. Sięgamy po nowe ciekawe rozwiązania i technologie, nie boimy się ryzykować i to się opłaca. Renowacja starej komody po prababci, wiekowej szafy, witryny lub sekretarzyka nie dziwi już nikogo. Wychodzimy wciąż dalej i na warsztat coraz częściej bierzemy meble tapicerowane fotele, kanapy, pufy i krzesła. Dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować i podejmować nowych wyzwań mamy dziś ciekawą propozycję - własnoręcznie uszyty pokrowiec na krzesło! Ten prosty element dekoracyjny może całkowicie odmienić wygląd starych krzeseł i ożywić monotonne wnętrze, salonu, jadalni lub kuchni. Jeśli jesteś ciekaw jak uszyć pokrowiec na krzesło zapraszamy Cię do lektury artykułu!

Kapa na łóżko sypialniane - jak wybrać idealną? Te modele kuszą wzorami

Kapa na łóżko sypialniane - jak wybrać idealną? Te modele kuszą wzorami

Nakrycia na łóżko sypialniane Łóżko sypialniane w ciągu dnia powinno być przykryte, nie tylko dlatego ze względów praktycznych i dekoracyjnych, ale przede wszystkim higienicznych. Okrycie na łóżko pozwoli ochronić pościel przed kurzem, roztoczami i bakteriami, a także gnieceniem materiału czy

Najnowsze