kafle w kabinie prysznicowej

W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe, redakcja Cztery Kąty

Jak szybko posprzątać dom? Kilka sposobów na przedświąteczne porządki

Jak szybko posprzątać dom? Kilka sposobów na przedświąteczne porządki

Jeśli potrzebujesz pomocy w szybkim posprzątaniu domu przed zbliżającymi się świętami (zostało już tylko kilka dni!), przedstawiamy kilka skutecznych sposobów na szybkie i efektywne porządki.

Farba czy płytki - co lepsze na ścianę do łazienki?

Poznaj kilka przydatnych informacji na temat płytek ceramicznych i farb ściennych do łazienki. Zobacz jakie są wady i zalety, a także propozycje kombinacji każdej z tych opcji, by stworzyć oryginalną i niepowtarzalną aranżację łazienki.

Dom w Oławie: funkcjonalna i ponadczasowa aranżacja dla 3-osobowej rodziny

Domy z rynku wtórnego często wymagają przebudowy i nowego rozplanowania pomieszczeń. Sprawdzamy, jak młode małżeństwo poradziło sobie z dostosowaniem zakupionej nieruchomości do potrzeb 3-osobowej rodziny.

Krakowskie mieszkanie w odcieniach beżu

reszty pomieszczeń łazience powtarzają się podobne motywy dekoracyjne. Elementem wyznaczającym klimat są białe kafle "ułożone w cegiełkę". Przywodzą one na myśl paryskie metro lub kamienicę z początków ubiegłego wieku. W niewielkim wnętrzu obszerna kabina prysznicowa

Poradnik - jak zaprojektować i urządzić małą łazienkę

często spełnia funkcję pomieszczenia gospodarczego i pralni. Zmieszczenie w niej sedesu, umywalki, wanny lub kabiny prysznicowej oraz - dodatkowo - pralki i suszarki bywa sporym problemem.Przede wszystkim trzeba uwzględnić określoną minimalną wolną przestrzeń przy każdym urządzeniu, by wygodnie można

Najnowsze