kabina okrągła przyścienna

Redakcja

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wanny?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wanny?

Podczas urządzania nowej łazienki lub remontowania starej, często staje się przed problemem, jaką wannę łazienkową należy wybrać? Bogactwo kształtów, ciekawy materiał wykonania, kolorystyka i styl - tym wszystkim mogą różnić się prezentowane na rynku wanny. Jak zatem dokonać najlepszego wyboru? Zobacz razem z nami, na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu wanny łazienkowej.

Wygodna wanna, czyli jaka?

Wygodna wanna w łazience to nie tylko komfort kąpieli, ale też jej czyszczenia i przynajmniej kilka innych aspektów. Na co zwracać uwagę, by wybrać idealne wyposażenie łazienki? Problem tkwi w tym, że każdy docenia nieco inne kwestie. Z pewnością ważny jest materiał jej wykonania, wymiary, kształt i dodatkowe funkcjonalności. Oto kilka wątków, które warto poznać przed zakupem takiej armatury.

Jak wybierać prysznic?

Brodziki i ich osłony, zwane popularnie kabinami prysznicowymi,można kupować oddzielnie albo w komplecie. Lepiej kupować wszystko razem, bo to eliminuje ryzyko, że elementy nie będą do siebie idealnie pasować. Można też postawić kabinę prysznicową bezpośrednio na podłodze, w której będzie zamontowana kratka ściekowa.

Brodziki, panele, kabiny

Brodziki, panele, kabiny

najmniej miejsca; przyścienną - która przylegać będzie tylko do jednej ściany, więc trzeba ją obudować zwykle z trzech stron. W takiej kabinie jest jaśniej, sprawia ona wrażenie bardziej przestronnej niż narożna. Może być kwadratowa, prostokątna, w kształcie ćwiartki koła (taka jak narożna z dodatkową

Najnowsze