kącik jadalny pomysły i inspiracje

Kamil Michaluk

Jak urządzić mały salon ze stołem? Zwróć uwagę na trzy rzeczy

Jak urządzić mały salon ze stołem? Zwróć uwagę na trzy rzeczy

Jak urządzić mały salon ze stołem, by prezentował się oryginalnie, ale nadal był funkcjonalny? Jest to nie lada wyzwanie właśnie z uwagi na to, że przestrzeni jest tu niewiele, potrzeba zaś pomieścić też inne meble. W jakim stylu warto szukać inspiracji? O czym szczególnie powinno się pamiętać? Oto kilka cennych porad, dzięki którym aranżacja salonu ze stołem uda się pomimo niewielkich rozmiarów pomieszczenia.

Kuchnia otwarta na salon - harmonia połączeń

Otwarta kuchnia i przyłączony do niej salon to rozwiązanie modne i nowoczesne. Dzięki przestrzeni typu open space, bez ścian działowych i drzwi, możemy podkreślić rozmiar pomieszczeń. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy dom posiada dość małe i ciasne pokoje. Jednocześnie kuchnia otwarta na salon stanowi zachętę do spędzania większej ilości czasu ze znajomymi i rodziną. Jak stworzyć takie miejsce w naszym domu?

Aranżacja kuchni: nasze pomysły i porady

Aranżacja kuchni w dużym stopniu zależy od jej wielkości, kształtu oraz gustu domowników. W zależności od możliwości danego pomieszczenia, kuchnię można urządzać na różne sposoby. Przedstawiamy nasze pomysły i porady związane z aranżacją kuchni.

Mała kuchnia. Jak ją urządzić ładnie i funkcjonalnie?

Mała kuchnia. Jak ją urządzić ładnie i funkcjonalnie?

prezentujące niezbędniki w postaci cukiernicy lub pudełka z kawą czy herbatą. Doskonałym pomysłem będzie zabudowanie sprzętów i zainwestowanie w pojemne szafki aż po sufit otwierane na dotyk. Nawet w małej kuchni, gdzie każdy centymetr jest dobrze zagospodarowany zmieści się nieduży

Ciasto mojej babci - podstawowe ciasto deserowe

, może stanowić inspirację do innych nowych pomysłów na pewno warto spróbować polecam i życzę smacznego. mąka;margaryna;śmietana;

Najnowsze