jysk regały

Karolina Mucha

Urządź inspirujące mieszkanie razem z Jysk!

Urządź inspirujące mieszkanie razem z Jysk!

Oferta sklepu Jysk to zawsze bogaty wybór wspaniałych skandynawskich inspiracji! W najnowszej ofercie znajdziesz w atrakcyjnej cenie kredensy, witryny, regały, biurka, stoły i krzesła! Nie brakuje także pojemników i dodatków oraz kolorowych tekstyliów. A wszystko sprzedawane z dużym rabatem. Nie zwlekaj! Urządź mieszkanie razem z Jysk!

Sezonowa wyprzedaż w Agata Meble robi wrażenie. Obniżki sięgają aż do 40%

Sezon na obniżki w sklepach meblowych już się zaczął i nie zwalnia tempa. To idealny moment za uzupełnienie lub zmianę aranżacji wnętrza w prosty i szybki sposób. Co jest warte uwagi?

Jysk prezentuje jesienne nowości. Z nimi stworzysz przytulne wnętrze

Jysk ponownie zaskakuje stylowymi nowościami do wnętrz. Dekoracje, akcesoria i meble z jesiennej kolekcji pomogą wykreować przytulną atmosferę w domu.

Regał IVAR z IKEA ma już 50 lat

Pół wieku to "kawał czasu". Zmieniają się inspiracje, trendy, a przede wszystkim ludzie oraz ich potrzeby. Pojawiają się nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Mimo to regał IVAR niezmiennie znajduje swoje miejsce we współczesnych wnętrzach i świetnie spełnia swoje zadanie. Wykonany z

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

przestaną niszczyć meble - będzie można po prostu zdjąć. Z lewej: krzesło obite skórą ekologiczną Jysk, 199 zł Z prawej: pokrowiec z poliestru dekoria.pl, na zamówienie KREDENS ? ALE JAKI? Uwielbiam porcelanę. Mam już całkiem sporą kolekcję, ale niestety chowam ją w kuchennych szafkach. Chciałbym ładnie

Najnowsze