juk meble

Karolina Kielak

Nowoczesny ogród - jaki powinien być? Jakie meble i rośliny wybrać?

Nowoczesny ogród - jaki powinien być? Jakie meble i rośliny wybrać?

Nowoczesny ogród cieszy się obecnie największą popularnością. Czym się wyróżnia? Jest minimalistyczny i uporząkowany, dokładnie taki jak styl nowoczesny, wpisuje się w nowoczesne trendy i zgrywa z całością posesji: budynkami, ogrodzeniem. Sprawdziliśmy jakie meble, oświetlenie ogrodowe oraz jakie rośliny sprawdzą się w nowoczesnym ogrodzie.

Trendy wnętrzarskie na 2019. Co będzie modne?

Nowy rok zawsze przynosi nowe rozwiązania w wyposażaniu i wyglądzie naszych wnętrz. Czy 2019 będzie przełomowy, czy będzie raczej kontynuacją tego, co działo się w poprzednich latach? Przyjrzyjmy się kilku trendom, które będą na fali w tym roku.

Co masz w środku: Julia Mirny

Meble i różne drobiazgi znajduję głównie na ryneczku w Sopocie i na Przymorzu, resztę wygrzebuje w internecie. Warunkiem zakupu jest okazyjna cena - mówi Julia Mirny. Graficzka, ilustratorka i wielbicielka vintage zaprosiła nas do swojego żoliborskiego mieszkania.

MEBLE WAJNERT

, Salon Meblowy SEGMAR, ul. Armii Krajowej 22 /II piętro/ Lubin, Salon Meblowy SEGMAR, ul. Armii Krajowej 22 Lublin, Salon Meblowy KOMFORT, ul. Smoluchowskiego 1 Lubliniec, Salon Meblowy JUK MEBEL, ul. Zwycięstwa 28

Najnowsze