jaskry sadzenie

Karolina Kielak

Jaskier - kwiat do domu i do ogrodu. Podpowiadamy, jak go pielęgnować

Jaskier - kwiat do domu i do ogrodu. Podpowiadamy, jak go pielęgnować

Jaskier to roślina, która zachwyca kolorowymi kwiatami. Sprawdzi się doskonale w ogrodzie, jak i na balkonach czy tarasach. Warto wiedzieć, jak uprawiać i pielęgnować jaskry, by pięknie się prezentowały i zdobiły ogród.

Ogród jesienią. Co sadzić w listopadzie?

Wiosna to nie jedyny dobry czas na stworzenie ogrodu. Jesień także temu sprzyja i ma wiele zalet. Sprawdź, co możemy posadzić w listopadzie.

Kalendarz ogrodnika: jakie prace w ogrodzie wykonać w kwietniu?

Wiosna to okres, kiedy spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu, dlatego warto zadbać o wygląd ogrodu, tak by cieszyć się jego widokiem. Nie należy tego bagatelizować zwłaszcza, że niektóre prace w ogrodzie należy wykonać dokładnie w kwietniu. Jak więc zadbać o ogród, by zachwycał swoim wyjątkowym wyglądem?

10 roślin cebulowych, które sadzimy wiosną

. C. Jaskier azjatycki (Ranunculus asiatus) Osiąga wysokość 20-30 cm. Kwiaty mają barwę białą, żółtą, pomarańczową, różową i czerwoną. Jaskier kwitnie od maja do czerwca. Aby przedłużyć kwitnienie, należy usuwać przekwitłe kwiaty. Jaskier dobrze rośnie na podłożu wilgotnym lub lekko wilgotnym

Kwiat eustoma - uprawa i pielęgnacja w doniczce, ogrodzie i wazonie

Kwiat eustoma - uprawa i pielęgnacja w doniczce, ogrodzie i wazonie

nawet łamać. W takim wypadku dobrze jest stosować podpórki, które utrzymają te kwiaty w pionie.  Zobacz też:  Jaskier - kwiat do domu i do ogrodu. Podpowiadamy, jak go pielęgnować Kwiaty cięte eustoma - idealne do bukietu ślubnego Eustomy są bardzo często wykorzystywane do bukietów na

Najnowsze