jakie modne łuki w salonie

Aleksandra Biszczad

5 interesujących trendów wnętrzarskich 2023. Powrót do natury, nutka vintage i nietuzinkowa tkanina

5 interesujących trendów wnętrzarskich 2023. Powrót do natury, nutka vintage i nietuzinkowa tkanina

Jeśli brakuje nam inspiracji do nowej aranżacji wnętrza, to warto przyjrzeć się trendom na rok 2023. A są one bardzo interesujące i na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Lampy stojące - wielki klasyk powraca w nowoczesnym wydaniu

Jeszcze niedawno lampy stojące kojarzyły się ze staroświeckimi wnętrzami bez określonego stylu. Dziś klasyk oświetlenia powraca w nowoczesnym wydaniu i jest szalenie modny. Jakie lampy stojące sprawdzą się najlepiej? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego oświetlenia?

Dom w kościele

Desakralizacja budynków kościelnych to proces, który coraz silniej postępuje, a kolejnego tego efekty można podziwiać w europejskich krajach. Przykładem może być kościół Rotterdamie, którego przebudową zajęło się holenderskie studio Ruud Visser Architects. Zobaczmy zatem, jak wygląda mieszkanie w takim miejscu?

Mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia

salonu (22,7 m kw.). W założeniu projektowane dla jednego mieszkańca, prowadzącego jednak barwne życie towarzyskie. Oto, co napisali nam architekci: We wnętrzu zachowały się dwie oryginalne drewniane ościeżnice drzwi wewnętrznych (nieco sfatygowane ale ciągle piękne) i

Najnowsze