jakie kafelki do wc

anzab

Łazienka: kafelki dobrze dobrane

Łazienka: kafelki dobrze dobrane

Łazienka to strefa relaksu i odpoczynku. Musi być funkcjonalna i pasować do naszej osobowości. To sprawią odpowiednio dobrane płytki ceramiczne.

Łazienka w nowoczesnym stylu. Top 5 elementów, które powinny się w niej znaleźć

Nowoczesna łazienka to nie tylko kwestia aranżacji. Istotniejsze niż wybór płytek czy modnych kolorów są urządzenia sanitarne, które pełnią kluczową rolę w łazience. W XXI wieku nowoczesność mierzona jest w kategoriach technologii oraz praktycznych rozwiązań.

Dywanik łazienkowy - modny i praktyczny element wyposażenia łazienki

Dywnik łazienkowy to element wyposażenia, który przyda się w każdej łazience. Wbrew pozorom nie jest on niemodny, lecz bardzo praktyczny - zapewni bezpieczeństwo, zwiększy komfort i pomoże w utrzymaniu czystości w łazience. Podpowiadamy, jak wybrać idealny dywanik łazienkowy. Wybraliśmy najlładniejsze modele.

Kłopot z wąską i małą łazienką

odbijają światło. Elementy takie jak wieszaki na ręczniki czy szczotka do WC zrobione ze stali chromowanej są dobrym rozwiązaniem. Korzystne są meble z elementami przeszklonymi, najlepiej na nóżkach, co dodaje im lekkości oraz jasne, pastelowe kolory. Połączenie niebieskiego z zielenią w różnych

Najnowsze