jakie doniczki do fiołków afrykańskich

Angelika Sobańska

Ten naturalny nawóz to hit do roślin doniczkowych! Paprotka będzie rosła jak szalona

Ten naturalny nawóz to hit do roślin doniczkowych! Paprotka będzie rosła jak szalona

Większość roślin doniczkowych wymaga nawożenia, aby rosły zdrowo i bujnie. Zamiast kupować nawozy ze sklepu, można sięgnąć po fusy z kawy. Stanowią naturalną odżywkę dla roślin, a ich stosowanie jest bajecznie proste!

Doniczka z systemem nawadniania - jak działa, ile kosztuje?

Jeśli chcemy, by nasze domowe rośliny pięknie rosły i kwitły, absolutnie nie możemy zapominać o ich nawożeniu i codziennym podlewaniu. Problem pojawia się, kiedy zapomnimy o podlaniu kwiatów lub wyjeżdżamy na kilka dni. Na szczęście z pomocą przychodzą doniczki z systemem nawadniania!

Kwiaty do sypialni

Kwiaty do sypialni? Czy wiesz, że istnieją rośliny, które ustawione w sypialni pomogą ci wypoczywać? Najwyższy czas się z nimi zapoznać!

Balkon. Jak założyć ogródek na balkonie?

, ale mięta poziomki i cieniolubne kwiaty dadzą sobie radę. 10 roślin do 10 złotych z polskich sklepów ogrodniczych. Już pięknie można urządzić balkon Doniczki na balkon Fot. Pixabay.com/CCO

Najpiękniejsze kwiaty doniczkowe

Najpiękniejsze kwiaty doniczkowe

jest jaśmin. W doniczkach uprawia się jaśmin kwiecisty i lekarski. Wydziela on bardzo intensywny zapach. Aby przedłużyć jego okres kwitnienia warto zadbać by jaśmin miał wilgotną, żyzną ziemię o obojętnym odczynie. Najlepiej postawić do w chłodnym, jasnym miejscu. Jednym z najpiękniejszych kwiatów

Najnowsze