jaki to kolor purple

M Polak

Perukowiec - barwna i niesamowita ozdoba ogrodu

Perukowiec - barwna i niesamowita ozdoba ogrodu

W planowaniu ogrodu ważne jest by postawić na rośliny, które nie będą zbytnio wymagające, a mimo to wyczarują cudowne kompozycje w ogrodzie. Perukowce świetnie sprawdzą się w tej roli, każdego lata pokryją się cudownymi kwiatostanami, które w formie mogą pryzpominać puszystą watę cukrową.

Nowe kolory Beckers Designer Colour

Kolor inspiruje i nadaje wnętrzu styl. Doskonale skomponowane odcienie, wypełniają aranżację powiewem świeżości i designerskiego szyku. Warto przełamać utarte schematy kolorystyczne i sięgnąć po kolory, które oryginalnie odmienią nasze wnętrza. W kolekcji farb Beckers Designer Colour pojawiły się właśnie cztery nowe odcienie, idealne do dokonania barwnej metamorfozy aranżacji: Passionate red (wyróżniony jako kolor roku), Cotton candy, Vanilla muffin oraz Cup of coffee.

Krokus. Wiosenny kwiat w ogrodzie

Wszyscy znają wychylające się spod łat topniejącego śniegu kwiaty krokusów. Pojawiają się w ogrodzie, gdy ziemia dopiero zaczyna rozmarzać. Chętnie sadzimy je na rabatach, w ogrodach skalnych i na trawnikach.

Potscaping - Aranżacja roślinna w donicy lub innym pojemniku

kolorów popularnej "rabatówki" znajdują się wszystkie odcienie bieli (Lobularia 'Snow Princess'), żółtego (Bidens 'Tweety') niebieskiego (Scewola 'New Wonder'), purpury (Surfinia Purple), czerwonego (Petunia Veranda 'Scarlet'), brązowego (Rozpleniaca - Pennisetum Vertigo) i wielu innych

Apartament na Mokotowie - design w eleganckich wnętrzach

Apartament na Mokotowie - design w eleganckich wnętrzach

. W eleganckiej łazience nie może zabraknąć dekoracji - tutaj na ścianie nad wanną pojawiły się dwie grafiki. Można sobie na nie pozwolić, kiedy wanna służy nam jedynie do brania kąpieli, bez opcji prysznica na stojąco. W toalecie w górnej części ścian pojawił się kolor, jakiego nie ma w innych

Najnowsze