jaki sedes kompakt wybrać

Sedes do łazienki: czym kierować się przy wyborze?

Sedes do łazienki: czym kierować się przy wyborze?

Bez wątpienia sedes to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia nie tylko łazienki, ale też całego mieszkania. I choć może się wydawać, że wybór tego odpowiedniego nie należy do najtrudniejszych zadań, to jednak ogromny asortyment produktów dostępnych w sklepach znacznie utrudnia ten proces. Sprawdźcie, na co powinniście zwrócić uwagę, kiedy kupujecie sedes do łazienki.

Łazienka: wymieniamy sedes

Montaż sedesu zwykle powierzamy fachowcom. Do nas natomiast należy wybranie odpowiedniego modelu, a to - wbrew pozorom - nie jest takie proste. W podjęciu decyzji pomoże nasz miniporadnik.

Sedesy i umywalki

Są rzeczy, z których da się zrezygnować w małej łazience. Z pewnością nie należy do nich ani umywalka, ani sedes. Można jednak wybrać modele, które nie przytłoczą wnętrza i nie utrudnią poruszania się po nim.

Jak urządzić małą łazienkę z prysznicem? Oto garść praktycznych porad

Jak urządzić małą łazienkę z prysznicem? Oto garść praktycznych porad

funkcję może pełnić kompakt WC ze specjalną deską, która posiada wbudowaną armaturę bidetową. W ofercie producentów jest też tzw. toaleta myjąca, która łączy funkcje WC i bidetu.  Jak urządzić małą łazienkę 4 m2 - którą umywalkę wybrać?   Najlepiej nie tylko stylową, ale praktyczną, która

Najnowsze