jaki mop do sprzątania sierści

Materiał Promocyjny

Jak skutecznie i szybko wyczyścić podłogę? Teraz to prostsze niż myślisz!

Jak skutecznie i szybko wyczyścić podłogę? Teraz to prostsze niż myślisz!

Sprzątanie nie musi kojarzyć się z niemiłym obowiązkiem. Odpowiednio dobrany sprzęt to jeden z najważniejszych aspektów wpływających na szybkość i skuteczność sprzątania. Jeżeli więc zaopatrzymy się w dobrej jakości narzędzia i środki czyszczące, to mycie podłogi może stać się proste i przyjemne! Liczy się też odpowiednia technika.

Mycie podłogi: Jak dobrze to zrobić?

Sprzątanie to jedna z czynności, którą każdy z nas musi wykonywać, by dom był miejscem higienicznym i estetycznym. Oprócz ścierania kurzy oraz mycia okien często najczęstszym sposobem na utrzymanie porządku w domu jest mycie podłóg. Nie zawsze musi być ono naszym ulubionym zajęciem, dlatego warto zapoznać się z kilkoma prostymi radami, aby nasze podłogi umyć szybko i dobrze.

Odkurzacz parowy

Czystość w domu to bardzo ważna kwestia, jednak utrzymanie porządku to nie lada wyzwanie, szczególnie, jeśli wśród domowników są alergicy. Nieocenionym pomocnikiem podczas sprzątania jest odkurzacz parowy, który zagwarantuje czyste i pachnące świeżością mieszkanie.

Jak wybrać dobry odkurzacz pionowy? Te parametry warto wziąć pod uwagę

Jak wybrać dobry odkurzacz pionowy? Te parametry warto wziąć pod uwagę

z urządzeniem, szczególnie przydają się szczotki do sprzątania sierści, końcówki: szczelinowa, do kurzu, do czyszczenia podłóg drewnianych, materacy.

Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź, dlaczego warto go mieć!

Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź, dlaczego warto go mieć!

, do którego wpada kurz oddzielony z wirującego powietrzu. Należy pamiętać jedynie o czyszczeniu filtra. Mop obrotowy czy płaski - który lepiej wybrać? Wady i zalety To jeden z najlepszych pomocników podczas domowych porządków. Jest również bezpieczny. Nie ciągną się za nami długie kable

Wiosenne porządki według projektantów

. e-tidy.jp Wiele projektów to pomysły przedstawiające akcesoria do sprzątania w humorystyczny sposób. Przykładem mogą być szczotki o nazwie Doggy oferowane przez Viceversa. Szczotki mają kształt psa a aluminiowy uchwyt wygląda jak smycz. Również Viceversa oferuje szczotki

Najnowsze