jaki kwiat doniczkowy przy grzejniku

Karolina Kielak

Pilea - roślina, która ma liście wyglądające jak pieniążki! Wiemy, jak o nią dbać

Pilea - roślina, która ma liście wyglądające jak pieniążki! Wiemy, jak o nią dbać

Pilea - co to za roślina i jak o nią dbać? To niepozorna i piękna roślina doniczkowa, która podbiła serca miłośników kwiatów doniczkowych. Wszystko za sprawą liści, które wyglądem przypominają monety, dzięki czemu zyskała potoczną nawę Pieniążek. Choć w PRL-u była w niemal każdym domu, szkole i biurze, później została nieco zapomniana. Teraz znowu wpisuje się w roślinne trendy. Podpowiadamy, jak pielęgnować i podlewać Pileę.

Jak urządzić przytulny salon? - tymi zasadami warto się kierować

Aranżacja salonu powinna być zgodna z preferencjami domowników. Każdy z nas idealny salon wyobraża sobie inaczej. To miejsce służące głównie do wypoczynku lub przyjmowania gości. Przytulny salon umili spędzanie wolnego czasu. Jak stworzyć przytulny salon? Podpowiadamy, jakimi zasadami się kierować.

Singielka mieszka w wielkim mieście

Czy kawalerki faktycznie wystarczają dziś kawalerom? Wydaje się, że to forma mieszkania, zdająca egzamin już tylko w przypadku studentów. Jak się okazuje emancypacja oraz wyzwolenie nie dotyczy jedynie obyczajów, ale i przestrzeni do życia. Jak ją urządzić? Zaglądamy do łódzkiej kamienicy.

Gwiazda betlejemska to kwiat nie tylko na święta. Pielęgnacja i uprawa poinsecji

oryginały - o "gwiazdach" dwubarwnych, mocno powcinanych, a nawet wyglądających jak pełne róże. Fot. Stars for Europe Kwiat gwiazdy betlejemskie - na co zwrócić uwagę przy kupnie U poinsecji funkcję płatków spełniają barwne liście. Prawdziwe

Wnętrza - łazienka: 15 pomysłów na wnękę nad sedesem

Wnętrza - łazienka: 15 pomysłów na wnękę nad sedesem

nad sedesem naklejono lustro, wnękę z lekkimi szklanymi półeczkami na kosmetyki zrobiono natomiast obok sedesu. Nad nią - mała wnęka przesłonięta taflą szkła, przeznaczona na kwiaty doniczkowe. ARANŻACJE WNĘTRZ - ŁAZIENKA. Wnękę nad sedesem wykorzystano na schowek. Zamykają go takie same drzwi jak w

Najnowsze