jaka kołdra całoroczna

Karolina Kielak

Jaka kołdra jest najlepsza? Letnia, zimowa czy całoroczna - podpowiadamy, jak wybrać

Jaka kołdra jest najlepsza? Letnia, zimowa czy całoroczna - podpowiadamy, jak wybrać

Idealny sen zagwarantuje duże łóżko, komfortowy materac, piękna pościel ale diabeł tkwi w szczegółach, a więc i odpowiednio dobrana kołdra. Jaką kołdrę najlepiej wybrać: kołdrę całoroczną, letnią, a może zimową? Przychodzimy z odsieczą!

Te akcesoria pomogą ci lepiej spać. Kołdry obciążeniowe i poduszki gravity to strzał w dziesiątkę!

Zdrowy sen jest kluczowy, aby utrzymać dobre samopoczucie. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej skutecznych akcesoriów, które zostały stworzone, aby nam w tym aspekcie pomóc. Zobacz nasz poradnik i sprawdź, które są warte zakupu!

Ta kołdra z Biedronki sprawdzi się idealnie w okresie jesiennym, a kosztuje niecałe 70 zł. Ciepła i lekka

Kołdra, która będzie świetna na każdą porę roku? Warto sprawdzić ofertę Biedronka Home, gdzie już teraz dostępne są tekstylia za mniej niż 70 zł. Miękkie modele z mikrofibry, zobacz sam!

Kołdry i poduszki z naturalnym puchem - w sam raz na jesień

Kołdry i poduszki z naturalnym puchem - w sam raz na jesień

kwadraty, w których znajduje się puch, dzięki czemu nie przemieszcza się on po całej kołdrze. Kołdrę puchową możemy kupić w 3 odmianach: letniej, całorocznej i zimowej. Dwie ostatnie zapobiegają utracie ciepła, z kolei odmiana letnia nadmiar ciepła uwalnia na zewnątrz. Poduszka puchowa - jaka jest? 

Lipcowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

- elektryczne płyty grzejne Odkrywamy kołdrę - nasz ekspert radzi, jak wybierać pościel Rozmaitości - dla domu i rodziny Zrób to sam Światełka o zmroku - pomysły na nastrojowe lampiony

Najnowsze