jak zamaskować kable na ścianie

Redakcja

Jakie listwy przypodłogowe wybrać i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Jakie listwy przypodłogowe wybrać i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Listwy przypodłogowe to elementy wykończenia podłogi, które pełnią nie tylko funkcje estetyczne ale też praktyczne. Głównym celem listew przypodłogowych jest wykończenie podłogi i nadanie optymalnej szerokości dylatacji tuż przy ścianie. Są one łącznikiem pomiędzy podłogą i ścianą, oraz zabezpieczają ścianę przed ewentualnymi zabrudzeniami powstałymi w wyniku np. sprzątania.

Telewizor, girlandy kabli i One Invisible Connection jako rozwiązanie ostateczne

Dla estetów to problem istotny, dla innych może już nie tak bardzo, choć chyba nikt nie przepada za plątaniną przewodów i kurzem, który lubi się między nimi gromadzić. Właściwie od czasu, kiedy do pierwszych telewizorów podłączyliśmy coś więcej niż zasilanie i antenę, wraz z rozwojem technologii przybywało różnych urządzeń i kabli. I choć dziś, dzięki technologiom bezprzewodowym ich liczba powoli się zmniejsza, nadal ten największy ekran w domu otoczony jest przewodami - od dekodera lub rutera, konsoli do gier, kina domowego czy odtwarzacza Blu-ray. Czasami w sąsiedztwie zagości też komputer i przewód HDMI, bo nadal wielu widzów nie korzysta z udogodnień i aplikacji Smart TV i tradycyjnie przesyła obraz z komputera do telewizora.

Mieszkanie: zabawa w chowanego

O co najczęściej pytają Państwo redakcję? Zebraliśmy najczęściej sygnalizowane problemy i postaralismy się je rozwiązać na wizualizacjach. Dziś - chowamy rzeczy przydatne, ale niekoniecznie interesujące wizualnie.

Zrób to sam. Bajkowa lampa z tykwy

Te przepiękne lampy dzięki świetlnym refleksom na ścianach wprowadzają niepowtarzalny, bajkowy klimat. Są także powodem do bezbrzeżnej satysfakcji i radości z wykonania samodzielnie, tak pięknego i użytecznego przedmiotu. Szczegółowe informacje o tym jak wykonać lampę przeczytacie na stronie 

"Kino domowe" urządzamy strefę wokół telewizora

"Kino domowe" urządzamy strefę wokół telewizora

na ścianie. Wybierając uchwyt do telewizora zastanówmy się, czy chcemy aby nasz sprzęt pozostawał nieruchomy, czy chcemy mieć możliwość obracania go. Musimy także pamiętać o odpowiednim zamaskowaniu nieestetycznych kabli. Zadbajmy o dodatkowe półki lub szafki na telewizyjne akcesoria. Odtwarzacz DVD

Najnowsze