jak wymalować salon

Kamil Michaluk

Aranżacja salonu w zgodzie z naturą

Aranżacja salonu w zgodzie z naturą

Lubimy wypoczywać w otoczeniu zieleni, dobrze też czujemy się wśród naturalnych materiałów. Jednym słowem - ciągnie nas do natury. Może to inspirować do tego, żeby w tym duchu stworzona została też aranżacja salonu. Na co warto postawić, gdy chcemy urządzić duży pokój w zgodzie z naturą? Oto kilka sprawdzonych sposobów.

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Dom jednorodzinny z dużymi oknami nie potrzebuje wielu dekoracji czy bibelotów - bajeczna zieleń ogrodu staje się niemal częścią domu i zdobi go lepiej niż najładniejsze ozdoby. Jak osiągnąć taki efekt? Wystarczy zamieszkać w niewielkiej odległości od miasta.

Jak urządzić tanio mieszkanie? 8 pomysłów na obniżenie kosztów

Kupiliście mieszkanie i zastanawiacie się, za co je urządzicie? Podpowiadamy, jak można choć trochę zaoszczędzić. Całkowicie bez kosztów urządzić się nie da, ale zawsze może być taniej!

Aranżacja - Babski świat

, podświadomie czuła, że na co dzień źle funkcjonowałaby w takim otoczeniu. Postawiła więc na kobiecość - wesołe, optymistyczne kolory, kwiaty, bibeloty. Ponieważ czteropokojowe mieszkanie było trochę za duże jak dla jednej osoby, a w dodatku Marysia jest osobą towarzyską, dlatego

Farby na mały i duży remont - Optiva Colour

powierzchni przeznaczonych do malowania - taka ilość wystarczy na dwukrotne pomalowanie salonu o powierzchni 20 m2 i 10 metrowej sypialni, obu pomieszczeń z sufitami. Optiva Colour sprawdzi się zarówno w domach prywatnych jak i w budynkach biurowych i użyteczności publicznej. Produkt ma uniwersalne

Najnowsze