jak wygląda zamsz

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe

Jak wyczyścić kanapę? Dobieraj środki i metody zależnie od tkaniny obiciowej!

Jak wyczyścić kanapę? Dobieraj środki i metody zależnie od tkaniny obiciowej!

Zaniedbane, poplamione meble tapicerowane przestają cieszyć oko i być ozdobą salonu. Jak wyczyścić kanapę, aby zrobić to skutecznie, a nie zniszczyć przy tym jej powierzchni? Podpowiadamy!

Firany i zasłony do salonu. Te produkty ożywią każde wnętrze!

Nie tylko zaciemniają pomieszczenie, ale również sprawiają, że staje się ono również przytulne i ciepłe. Zobaczcie zasłony i firany, które ożywią każde wnętrze.

Łóżka tapicerowane - najładniejsze modele [PRZEGLĄD]

Łóżko to centralny punkt każdej sypialni. Wybierając go, obowiązkowo musimy zwrócić uwagę na wygodę, wielkość oraz atrakcyjny wygląd. Świetnie sprawdzą się łóżka tapicerowane, które zagwarantują komfortowy wypoczynek, a poza tym robią ogromne wrażenie. Zobaczcie sami. Przygotowaliśmy przegląd modeli.

Nowoczesne tapety

Na targach HEIMTEXTIL 2008, które odbyły się w dniach 9-12 stycznia br. we Frankfurcie n/Menem, zaprezentowano wiele nowości np. tapety do dekoracji podłóg przy użyciu dwuskładnikowych żywic utwardzających. Z dużym impetem wchodzi na rynek tapeta typu FLOCK (efekt zamszu

Ozdabiamy skórą ściany

wykonane właśnie ze skóry. Każda płytka składa się z warstwy skóry (skóry bydlęcej, zamszu) i podłoża, co daje jej ostateczną grubość około 4 mm. Skóra, jako naturalny materiał, ma różne odcienie i faktury, które odpowiednio połączone ujawniają jej piękno i niepowtarzalność

Najnowsze