jak wygląda lambrekin w oknie

Aleksandra Bitel

Dodają wnętrzom ciepła i uwielbiały je nasze babcie. Trend z ubiegłych lat powrócił do naszych domów

Dodają wnętrzom ciepła i uwielbiały je nasze babcie. Trend z ubiegłych lat powrócił do naszych domów

Moda na wszystko co vintage obecnie króluje. Do naszych domów powróciły nie tylko mebele z ubiegłych lat, ale także urocze dodatki. Dzięki miłości do ciepłych i romantycznych wnętrz powróciła moda na ukochane przez nasze babcie zazdrostki, które ponownie zawieszamy na naszych oknach.

Firanka do kuchni. Jak dobrać wystrój do różnej wielkości pomieszczeń?

Firanki do kuchni wybieramy po to, aby nadać wnętrzu bardziej przytulny charakter i ciekawie je ozdobić. Bez nich okna mogą się wydawać puste. Jak wybrać odpowiednie modele do różnej wielkości pomieszczeń?

Okno na świat

Nie trzeba nikogo przekonywać o tym, jak ważną rolę w mieszkaniu odgrywają okna. Odpowiednio zaaranżowane potrafią w znaczny sposób uatrakcyjnić każde wnętrze.

Numer 8/2005

wakacyjno-weekendowy Wnętrza - dekoracje Fantazje okienne - lambrekiny, dzięki którym okno wygląda jak obraz Zabawa fotografią - niebanalne dekoracje Wnętrza - metamorfozy

Sposoby szycia i upinania zasłon

zasłonę z kontrastowym wzorem lub z efektownym drapowaniem, w małych pomieszczeniach najkorzystniej wyglądają zasłony gładkie lub o drobnych wzorach- takie tkaniny optycznie powiększają przestrzeń. Zasłony na okna - jak uszyć? Do wnętrz nowoczesnych

Najnowsze