jak ukryć rurki w mieszkaniu

Karnisze: rodzaje, przeznaczenie, pomysły na aranżacje. Jak dopasować karnisz do wnętrza?

Karnisze: rodzaje, przeznaczenie, pomysły na aranżacje. Jak dopasować karnisz do wnętrza?

Karnisze są niezbędne, jeśli chcemy mieć w mieszkaniu firany i zasłony. Listwa maskująca karnisz przyda się, kiedy planujemy szyny sufitowe. A jak jeszcze można wykorzystać w mieszkaniu karnisze?

Urządzamy małe wnętrza- schowane łóżka!

W małych mieszkankach każde miejsce jest na wagę złota. Mały metraż naszego "M" możemy jednak nieco powiększyć, kiedy postaramy się o schowanie łóżka. Jak można to zrobić? Zobaczcie sami!

Dobór i montaż umywalek

Całkiem niedawno szczytem łazienkowej elegancji była umywalka na postumencie, popularnie zwanym nogą. We współczesnym wzornictwie to raczej rzadkość.

Mieszkanie: zabawa w chowanego

osłona kabli sztukateria sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach urządzonych w stylu glamour lub angielskim. Najlepiej ukryć za nią przewody ciągnące się wzdłuż ściany (np. telewizji kablowej, często spotykane w starszym budownictwie). Pod sztukaterią można zainstalować również oświetlenie (np

Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

, który na pierwszy rzut oka wcale go nie przypomina - to Vertiline VG. Skromna linia, jednolity kolor i intrygująca gra cieni sprawiają, że to urządzenie świetnie sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych. Subtelny uchwyt przyda się do powieszenia ręcznika - zarówno w łazience jak i w kuchni. Można go

Najnowsze