jak udrapować zasłony

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Jak odpowiednio eksponować tkaniny we wnętrzu, by uzyskać najlepsze efekty

Jak odpowiednio eksponować tkaniny we wnętrzu, by uzyskać najlepsze efekty

Zbyt często w projektowaniu wnętrz tekstylia są postrzegane jako rzecz drugorzędna. Ludzie postrzegają je jako wykończenie, a nie kluczowy element projektu jako całości. W rzeczywistości jednak, nie można zaprojektować pokoju bez nich. Jak więc podejść do wykorzystania tkanin we wnętrzach?

Rolety rzymskie, dzień noc i inne. Jak zrobić roletę?

Rolety mają same zalety: chronią przed hałasem i wścibskimi oczami, zimą ograniczają straty ciepła, a latem stanowią barierę dla słońca. Przyciemniają wnętrze i rozpraszają światło. Co równie ważne, rolety mogą być dekoracyjnym elementem wystroju: bogaty wybór kolorów i deseni pozwala dopasować je do wnętrza w każdym stylu

Znudziła ci się sypialnia? Podpowiadamy, jak ją odświeżyć tanim kosztem

Jeżeli lubisz wylegiwać się w łóżku, trochę w nim poczytać - bez zagłówka ani rusz. W dodatku może on być kapitalną ozdobą sypialni. Co ważne - wiele z prezentowanych zagłówków możesz łatwo zrobić samodzielnie!

Tematy wnętrzarskie listopad

twardość materaca jak wybrać dobry materac inteligentny dom aneks kuchenny z wyspą kuchnia otwarta na pokój jak ozdobić okno jak udrapować zasłony lambrekin aranżacja okna

Ogrody zimowe - multifunkcjonalność w szkle zaklęta

WIGA System. Pomieszczenie ocieplą grube i puszyste dywany oraz fantazyjnie udrapowane na całej długości przeszkleń firany, zasłony lub kotary. Z równym powodzeniem możemy podłączyć do naszego nowego pokoju dziennego sprzęt audio - HiFi czy też wstawić odprężające fotele masujące, dzięki czemu

Najnowsze

Jak udrapować zasłony

Jak udrapować zasłony?

Jak udrapować zasłony - przydatne porady? Jeśli chcesz, aby aranżacja Twoich okien zachwycała nie tylko ciebie, ale również Twoich gości, musisz wiedzieć, jak dobierać materiały i je drapować. Podstawową zasad, o której musisz pamiętać jest to, aby nie kupować zasłony, czy firany o tej samej długości, co wymiary okna. Zawsze musi na zostać fragment materiału do wykonania drapować. Jedni przyjmują, że musimy mieć jeszcze połowę wymiaru okna, inni mówią o tym, żeby zasłona, czy firanki była dwa razy dłuższe.

Jak udrapować zasłony, żeby nie wyglądały kiczowato? Czasem ponosi nas wyobraźnia i aranżacje okien, które tworzymy wyglądają naprawdę kiczowato. Zasłony drapujemy zbyt przesadnie ozdabiając je różnymi dodatkami, których naprawdę należałoby się pozbyć. Jeśli nie chcemy popełnić błędu dekoracyjnego, poszukajmy przydanych porad specjalistów.

Jak udrapować zasłony - skąd brać inspirację? Jeśli nie wiemy, jak wykonać piękne drapowania zasłon, powinniśmy poszukać rad na różnych stronach internetowych. Okna mają stanowić ozdobę pomieszczeń, a nie odstraszać. Dlatego też warto korzystać ze stworzonych już ciekawych stylizacji okien. Chodzi przede wszystkim oto, aby firana, czy zasłona była wystarczająco długa i dobrze układała się na oknie.