jak schować kaloryfer

kk

Mieszkanie: zabawa w chowanego

Mieszkanie: zabawa w chowanego

O co najczęściej pytają Państwo redakcję? Zebraliśmy najczęściej sygnalizowane problemy i postaralismy się je rozwiązać na wizualizacjach. Dziś - chowamy rzeczy przydatne, ale niekoniecznie interesujące wizualnie.

Przytulne mieszkanie w klimacie urban jungle. Spokojna przystań dla rodziny

We wnętrzach dominuje naturalny niebejcowany dąb oraz zieleń, która prowadzi narrację w tej aranżacji. Występuje ona w wielu odsłonach: na tkaninach, meblach, dodatkach i ścianach. Cała kompozycja, wraz z żywymi roślinami, stworzyła w mieszkaniu klimat w stylu urban jungle.

Mała kuchnia - duży problem

Zbyt mała kuchnia to problem dotyczący większości z nas. Niewielka kuchnia nie jest jednak skazana na porażkę. Wystarczy ją prawidłowo zaprojektować, by odwdzięczała się wygodą użytkowania przez wiele lat. Małą kuchnię można urządzić ergonomicznie i efektownie. Projektując aranżację takiej kuchni musimy wiedzieć o kilku zasadach, które pozwolą uniknąć poważnych błędów.

Sztuka przygotowywania domu/mieszkania do sprzedaży (zdjęcia przed i po metamorfozie)

widoku. Przed oglądaniem pomieszczeń lepiej jest schować zalegające koce, stosy gazet, kubki po herbacie, używane ręczniki czy garnki w zlewie. Wnętrze powinno być neutralne. 8. Niewłaściwe użycie lub brak obrazów, luster i akcesoriów dekoracyjnych . Puste ściany nie wyglądają dobrze, jak również

Najnowsze