jak rozjaśnić ciemny korytarz

Alicja Galewska Pracownia Wnętrza , KJT

Kobiece mieszkanie na warszawskim Żoliborzu

Kobiece mieszkanie na warszawskim Żoliborzu

To duże mieszkanie (70 mkw.) łączy w sobie przytulność angielskiego wnętrza, a zarazem czystość formy, świeżość i przestronność domów skandynawskich. Ważną rolę w kreowaniu przestrzeni gra ażurowy motyw, zaprojektowany i wykonany wyłącznie na potrzeby tej aranżacji przez architektkę Alicję Galewską z pracowni "Wnętrza"

Z cyklu 'Design po polsku'. Przedpokój to wizytówka polskiego domu. Jak go urządzić posługując się rodzimym designem?

Przedpokój to w polskich mieszkaniach wizytówka całego domu. Stanowi przedsmak aranżacji wnętrza i mówi wiele o domownikach. Warto urządzić go po polsku, czyli funkcjonalnie, ale też posługując się polskimi produktami. Niektóre są znane na całym świecie!

Jak urządzić przedpokój?

Jak urządzić przedpokój - to pytanie stawia sobie wielu z nas. Nie jest to z pewnością łatwa przestrzeń do aranżacji jednak nie warto jej bagatelizować. W końcu to właśnie przedpokój jest wizytówką domu, dlatego warto by był on zarazem stylowy i funkcjonalny. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego urządzając przedpokój warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii!

60 m2. Gdzie ulokować gabinet do pracy z księgozbiorem

60 m2. Gdzie ulokować gabinet do pracy z księgozbiorem

- doświetli ona ciemny korytarz (aby go dodatkowo rozjaśnić, można ułożyć na podłodze pasy jasnych płytek). Tuż za ścianką stoi biurko, a w głębi pomieszczenia, pod oknem - łóżko. Kąt na wprost wejścia zajmuje szafa wnękowa.

Po skosie

. Dzięki temu część dzienna stała się przestronna, a ciemny korytarz się rozjaśnił - teraz dociera do niego naturalne światło. Urządzanie nietypowej kuchni nie było łatwe. Ponieważ przebudowanie zewnętrznej ściany było z przyczyn oczywistych niemożliwe, Maciek wpadł na pomysł

Najnowsze