jak pomalować podłużny pokój

KK

Skrzynia na zabawki - praktyczny sposób na przechowywanie zabawek

Skrzynia na zabawki - praktyczny sposób na przechowywanie zabawek

Każdy rodzic wie, jak trudno zapanować nad zabawkami swoich pociech. Jeszcze trudniej jest pokonać tor przeszkód na dywanie, gdy wszystkie porozrzucane są na podłodze. Warto zadbać o porządek i pomyśleć o zakupie funkcjonalnych pojemników do przechowywania zabawek. Świetnie sprawdzą się skrzynie, które naprawdę pięknie się prezentują. Zobaczcie sami.

Jak pomalować salon?

Salon to serce domu. W nim spędzasz większość czasu, spotykasz się z przyjaciółmi i odpoczywasz. Efektowne wnętrze, nietuzinkowy design jest chlubą gospodarza domu, warto więc podczas aranżacji odpowiednio połączyć kolor ścian z elementami wyposażenia. Jak pomalować salon? Jak dobrać kolor ścian w salonie do mebli, tekstyliów i dodatków? Jeśli zastanawiasz się jakie są najpopularniejsze trendy wnętrzarskie w tej dziedzinie zapraszamy do lektury artykułu. Nasi specjaliści podpowiadają jak urządzić salon stylowo i gustownie.

Metamorfoza kawalerki: aranżacja w ciepłych pastelach

Ta kawalerka ma tylko 29 m2. Mimo to, po metamorfozie, zmieściło się w niej wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia.

Jak mieszkają Finowie

Umiejętnie "zlepiona" z różnych elementów bryła domu, podobnie jak jej wnętrze, zachęca przyjaznymi materiałami wykończeniowymi - drewnem, blachą, szkłem. W fińskich domach kuchnie najczęściej są otwarte na salon. Same z resztą mają wiele cech pokoju dziennego. Gdyby wyjąć z nich

Najnowsze