jak ozdobić ściany szlaczkami

azab

Aranżacje wnętrz: Afryka wcale nie taka dzika

Aranżacje wnętrz: Afryka wcale nie taka dzika

Nie udało ci się jeszcze zrealizować marzenia o wyprawie na czarny ląd? Namiastkę Afryki możesz stworzyć we własnym mieszkaniu. Podpowiadamy ci, jak łatwo to zrobić.

Aranżacje inspirowane podróżami

Nie wychodząc z wanny, można odbyć wyprawę do dalekiego kraju. Bo podróże nie tylko kształcą. Bywają też źródłem inspiracji podczas urządzania wnętrz.

Pięć sposobów na łazienkę

W swojej łazience możesz poczuć się jak Juliusz Cezar, madame Pompadour lub królowa Wiktoria. Proponujemy kąpielową podróż w czasie i przestrzeni.

Pokoje dziecięce: od maluchów po nastolatki

równomiernie oświetla całe pomieszczenie, ale nie tworzy nastroju. Malowidła przedstawiające kurczaka i żyrafę ozdobiły pustą ścianę nad komodą. Źródłem inspiracji były kolorowe zwierzaki zdobiące okienne zasłonki. Skutecznie rozweselają nie tylko pomieszczenie, ale i samego Antosia. Tata Zosi chciał

Piernikowa chatka marzeń

strzykawki. Tak, zwykłej strzykawki - do nabycia w aptece (choć panie za ladą niekiedy dziwnie patrzą, gdy przychodzę na takie nietypowe zakupy...). ;-) Ozdobione i wyschnięte elementy łączymy za pomocą lukru - ostrożnie i zaczynając od ścian i podstawy - dach na końcu. :) Każdy etap klejenia powinien

Najnowsze