jak odnowić żeliwną wannę

Wanna w wannie

Sposób na odnowienie wanny w dwie godziny

Sposób na odnowienie wanny w dwie godziny

Czy twoja wanna wygląda, jakby już odsłużyła swoje i nadawała się do wymiany? Do niedawna oznaczało to kosztowny i czasochłonny remont łazienki. Jednak za sprawą nowej metody - wanna w wannie - problem można rozwiązać znacznie szybciej i taniej. Dotyczy to zarówno wanien wolno stojących, jak i tych zabudowanych.

Sposób na tanie odnowienie wanny

Czy twoja wanna wygląda, jakby już odsłużyła swoje i nadawała się do wymiany? Do niedawna oznaczało to kosztowny i czasochłonny remont łazienki, jednak za sprawą nowej na polskim rynku metody - nazwanej "wanna w wannie" - problem można rozwiązać znacznie szybciej i taniej. Dotyczy to zarówno wanien wolnostojących, jak i zabudowanych.

Łazienki: wanna w centrum uwagi

Nie traci swojej dominującej pozycji wśród łazienkowych urządzeń. Sprzyja jej zarówno moda na relaks w kąpieli, jak i coraz ciekawsza oferta producentów. Jaką wannę wybrać, by była wygodna, przyjemna dla ciała i służyła nam bardzo długo?

Ile kosztuje remont domu - mieszkania?

, a może powinien być bardzo płytki . Czasem warto zapewnić sobie odrobinę luksusu i zamontować w kabinie panel prysznicowy . Zastanawiając się nad tym czy kupić wannę z hydromasażem, warto wiedzieć w jaki sposób trzeba będzie później o nią dbać . Zobacz umywalkowe piękności , umywalki z szafką

Wnętrza: dom w kontenerze w Pretorii

Wnętrza: dom w kontenerze w Pretorii

- "naszą armoire", jak mówi Sacha - odnowili i wyposażyli w praktyczną aluminiową wkładkę. Do sypialni wkradła się szczypta romantyzmu. Monochromatyczna kolorystyka pozwala odetchnąć od natłoku form i kolorów w pozostałych pomieszczeniach. fot. Elsa Young/House and Leisure/East News W

Najnowsze