instalacja głośników w domu

REKLAMA

Inteligentny dom: sterowanie bramą, roletami, oświetleniem!

Inteligentny dom: sterowanie bramą, roletami, oświetleniem!

Z roku na rok coraz więcej mówi się o inteligentnych domach. Przestały być już wizją z futurystycznych filmów. Czym właściwie są i czy rzeczywiście warto rozważyć rozwiązania, które się z tym wiążą? Sprawdź, w jak łatwy sposób możesz sterować chociażby bramą, roletami czy oświetleniem! Nowe, tanie rozwiązanie Connectivity kit od Somfy udostępnia taką opcję każdemu!

Dom sterowany iPhonem

Poznańska firma ma na to pomysł!

Ikea wprowadza do sprzedaży rozwiązanie do pokoju dziennego - telewizor w połączeniu z popularnymi regałami BESTA

Do asortymentu sklepów IKEA w Polsce została właśnie wprowadzona UPPLEVA - innowacyjne rozwiązanie do pokoju dziennego, łączące regały z serii BESTA z inteligentną telewizją i systemem dźwiękowym. UPPLEVA zapewnia idealne dopasowanie telewizora do mebli, a także estetykę i bezpieczeństwo instalacji dzięki uporządkowaniu i ukryciu kabli. Ponadto wszystkimi wbudowanymi urządzeniami można sterować przy pomocy tylko jednego pilota.

Nowe możliwości w oszczędzaniu energii

Nowe możliwości w oszczędzaniu energii

maksymalnie wykorzystać tani prąd z taryfy nocnej. Ma to szczególne znaczenie przy energochłonnych instalacjach grzewczych, ale może się opłacić również w domach nieogrzewanych prądem. Wszędzie tam, gdzie pralki, suszarki, zmywarki, bojlery i inne sprzęty mogą pracować w godzinach nocnych (choć nie tylko) bez

Najnowsze