inspiracje regalu

Agnieszka Hasiec

Jak stylowo ozdobić ściany? Przegląd najciekawszych plakatów, obrazów i grafik

Jak stylowo ozdobić ściany? Przegląd najciekawszych plakatów, obrazów i grafik

Jeśli chcemy nadać wnętrzu charakteru, szybko i niedrogim kosztem odmienić sypialnię, salon, czy domowe biuro, świetnym pomysłem będą obrazy, grafiki i plakaty na ścianę!

Aranżacja sypialni w stylu etno - zainspiruj się

Uwielbiasz podróżować? Marzy ci się wnętrze, które nawiąże do podróży i będzie wyjątkowe? Postaw na aranżację sypialni w stylu etno. Nasycone kolory, wzory, miękkie tkaniny i drewno zdecydowanie w tym pomogą. Nie może zabraknąć pamiątek z podróży. Podpowiadamy, jak urządzić sypialnię w tylu etno.

Nietypowe figurki w Twoim mieszkaniu

Figurki funkcjonują w wielu domach jako oryginalna dekoracja. Dzięki swoim niestandardowych kształtom są w stanie diametralnie odmienić charakter pomieszczenia i wyrazić upodobania mieszkańców. Jakiego typu figurki są najczęściej wybierane do mieszkań? Jakie motywy są najbardziej cenione i gdzie ustawiane? Podpowiadamy!

Dekoracyjne malowanie ścian

Dekoracyjne malowanie ścian

umiejętności. Warto spróbować!• Nie zakładajmy z góry, że nie potrafimy. Można wybrać prosty wzór (inspiracji najlepiej poszukać w internecie). Wcześniej namalujmy go na dużej kartce, a następnie w powiększonej skali przenieśmy na ścianę. Jeśli jednak nie czujemy się na siłach, a

Pokoje dziecięce: od maluchów po nastolatki

Półki z lakierowanej na biało płyty zastąpiły sosnowy regał stojący przedtem we wnęce. Mieści się na nich mniej niż na regale, ale na tle intensywnie niebieskiej ściany wyglądają bardzo ładnie . Reszta zabawek jest przechowywana w plastikowych pojemnikach. Wiszące pojemniki to dodatkowe praktyczne

Najnowsze