inspiracje na przerobienie domu

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe

Gyuhan Lee przerabia torby McDonald's na lampy!

Gyuhan Lee przerabia torby McDonald's na lampy!

Artysta Gyuhan Lee zaprezentował swój najnowszy projekt, w duchu idei recyklingu. Koreańczyk wykorzystał papierowe torby McDonald's do stworzenia kloszy do lamp.

7 najciekawszych domów inspirowanych stodołą

Domy w typie stodoły cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Charakteryzują się niebanalną architekturą, oraz połączeniem minimalizmu z nowoczesnością. Domy-stodoły świetnie sprawdzą się na wąskich działkach, a do tego są proste w budowie, energooszczędne i ekologiczne. Oto 7 najciekawszych domów inspirowanych stodołą. Który projekt najbardziej przypadł ci do gustu?

10 pomysłów na przytulny duży pokój w bloku

Duży pokój jest najważniejszym pomieszczeniem mieszkania w bloku. To w nim skupia się całe życie domowników, dlatego ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo. Prezentujemy salony, które zachęcają do odpoczynku przytulnym wystrojem.

Ile mierzy dziecko - miarki wzrostu

ilustracje można znaleźć na blogu Crafty Cloud . Fot. craftycloud.blogspot.com Ikea Hackers - jak przerobić meble, które masz w domu?   Gdzie śpią dzieci? >   Inspirujące zabawki nie tylko dla dzieci»

Jak zrobić samemu ozdoby na Halloween z papieru? Dużo inspiracji

Jak zrobić samemu ozdoby na Halloween z papieru? Dużo inspiracji

Ozdoby na Halloween z papieru to szybki i tani sposób na przygotowanie domu na ten niezwykły wieczór. Możesz po prostu powycinać z papieru dowolne kształty lub stworzyć nieco bardziej wymyślne formy. Nietoperze z papieru Papierowe nietoperze możesz wyciąć z papieru w dowolnych

Najnowsze