inspiracje na przerobienie domu

mt

7 najciekawszych domów inspirowanych stodołą

7 najciekawszych domów inspirowanych stodołą

Domy w typie stodoły cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Charakteryzują się niebanalną architekturą, oraz połączeniem minimalizmu z nowoczesnością. Domy-stodoły świetnie sprawdzą się na wąskich działkach, a do tego są proste w budowie, energooszczędne i ekologiczne. Oto 7 najciekawszych domów inspirowanych stodołą. Który projekt najbardziej przypadł ci do gustu?

Jak zrobić samemu ozdoby na Halloween z papieru? Dużo inspiracji

Własnoręczne dekorowanie domu może przynieść wiele frajdy. Włączając w to innych członków rodziny, możemy wspólnie spędzić kreatywnie czas. Pokażemy, jak w prosty i niedrogi sposób przygotować papierowe ozdoby na Halloween

10 pomysłów na przytulny duży pokój w bloku

Duży pokój jest najważniejszym pomieszczeniem mieszkania w bloku. To w nim skupia się całe życie domowników, dlatego ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo. Prezentujemy salony, które zachęcają do odpoczynku przytulnym wystrojem.

Ile mierzy dziecko - miarki wzrostu

ilustracje można znaleźć na blogu Crafty Cloud . Fot. craftycloud.blogspot.com Ikea Hackers - jak przerobić meble, które masz w domu?   Gdzie śpią dzieci? >   Inspirujące zabawki nie tylko dla dzieci»

Najnowsze