inspiracje kolorystyczne pokoi

Zespół Cztery Kąty

Jak urządzić salon? Praktyczny poradnik aranżacyjny

Jak urządzić salon? Praktyczny poradnik aranżacyjny

Jak urządzić salon? To zdecydowanie ważne pytanie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że ten pokój dzienny najczęściej pokazujemy gościom. Co zrobić, by jednocześnie stanowił piękną wizytówkę domu czy mieszkania i pozostawał w pełni funkcjonalny dla domowników? Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć przy jego urządzaniu!

Aranżacja mieszkania w stylu hygge

Aranżacja mieszkania w stylu hygge - czym się charakteryzuje i czy da się ją stworzyć z uwzględnieniem gustu właścicieli mieszkania? Takiego zadania podjęła się projektantka wnętrz, Zuzanna Kuc z pracowni ZU PROJEKTUJE.

Pokój dla dziewczynki: pomysły na aranżacje

Pokój dla dziewczynki to już nie tylko kwiaty i różowy kolor. Zebraliśmy najciekawsze aranżacje, które zrywają z tym schematem. Zobacz, jak można urządzić pokój dla dziewczynki w różnych stylach i kolorach.

Nowoczesny przedpokój. Inspiracje i porady, jak zaaranżować funkcjonalny i ładny przedpokój

Nowoczesny przedpokój. Inspiracje i porady, jak zaaranżować funkcjonalny i ładny przedpokój

bywa wyzwaniem. Mało kto ma do dyspozycji prawdziwie reprezentacyjny hol - zwykle mamy do czynienia z wąską, nieustawną klitką w bloku, dodatkowo poprzecinaną drzwiami do pokoi. Sukcesem jest w takiej sytuacji wygospodarowanie miejsca na szafę ubraniową i szafkę na buty, do dekoracji mało kto przykłada

Laminowane panele podłogowe - niestandardowo duże wymiary

oraz ich szerokość 188 mm, sprawiają, że stanowią one idealne wykończenie zarówno dużych, przestronnych salonów, jak i niewielkich pokoi w bloku, czy kamienicy. Niestandardowo długa sylwetka panela, to nie tylko sposób na nowatorską aranżację wnętrza, ale również optyczny trik, który pomoże powiększyć

Najnowsze