ikea patery

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe

Dekoracje na Wielkanoc 2023 w Reserved Home, HM Home i IKEA

Dekoracje na Wielkanoc 2023 w Reserved Home, HM Home i IKEA

Zaglądamy do popularnych sieciówek wnętrzarskich i sprawdzamy jakie ozdoby i dekoracje świątecznych stołów proponują nam w tym roku znane i lubiane sklepy.

Nowy letni sezon zacznij z IKEA

Ciepłe promienie słońca, lekki podmuch wiatru to warunki idealne, aby zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i zadbać o zdrowszy tryb życia. Warto wykorzystać przyjemną pogodę i zrobić to, co najbardziej lubimy - niezależnie od tego, czy jest to popołudnie z książką w ogródku, czy kolacja dla najbliższych na tarasie. Propozycje od IKEA na cieplejsze miesiące pomogą żyć zdrowiej i wykorzystać te magiczne chwile.

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu - pamiętacie tę wigilię? Wy też możecie urządzić święta w iście hollywoodzkim stylu. Oto zestawienie dziesięciu najlepszych świątecznych przyjęć, które warto naśladować.

Łączenie kolorów: ognista czerwień

Łączenie kolorów: ognista czerwień

. Stołek Artedeco, Happy Barok, 590 zł; 3. Lampa stołowa Carmen, home&you, 229 zł; 4. Ława Lis Signal, meblewirtualne.pl, 249 zł; 5. Cooler do chłodzenia wina, galerialimonka.pl, 158 zł; 6. Korkociąg Menu Blade, Czerwona Maszyna, 136 zł. 1. Zabawka dziecięca w kształcie patery z ciasteczkami, Ikea, 19,99

Najnowsze