ikea dekad

Martyna Trębacz

40 lat fotela POÄNG - zobacz sam!

40 lat fotela POÄNG - zobacz sam!

Fotel POANG obchodzi właśnie okrągły jubileusz - ikona skandynawskiego desingu powstał równo 40 lat temu! Kultowy fotel już od czterech dekad zaskakuje swoim stylem, wyglądem i wygodą. Z okazji ten wyjątkowej rocznicy IKEA wzbogaciła swoją ofertę o nową wersję fotela POANG, który oczarował miliony ludzi na całym świecie. Zobacz i zainspiruj się!

Ikea obchodzi 80-lecie i z tej okazji wprowadza kultowe modele mebli sprzed lat. Aż łezka kręci się w oku

Meblarski gigant jest z nami już od 80 lat! Z okazji tej zacnej rocznicy Ikea przywraca do produkcji najpopularniejsze modele mebli, które podbiły serca konsumentów wiele lat temu.

Fotel POÄNG z IKEA - w czym tkwi fenomen?

Fotel POÄNG to ikona skandynawskiego desingu - kilka lat temu obchodził on swój równy, 40. jubileusz. Kultowy fotel wciąż zaskakuje swoim stylem, wyglądem i wygodą. IKEA pomyślała o tym, by mebel urozmaicić i wprowadziła na rynek model bujany. W czym tkwi fenomen fotela POÄNG z IKEA?

O designie i współpracy z IKEA - wywiad z Mają Ganszyniec

wachlarz gustów Polaków jest bardzo szeroki. W tym momencie na wybory wpływają media i trendy. Rośnie też świadomość masowego odbiorcy, co jeszcze dekadę temu nie było oczywiste. Przed zakupem konkretnych mebli czyta się pisma wnętrzarskie, blogi i portale branżowe, ogląda gotowe projekty wnętrz i

Chciałbym mieszkać w tej okolicy

Chciałbym mieszkać w tej okolicy

Szkoły Ekonomicznej, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Po pracy Dzielnica obfituje w niezliczoną ilość restauracji, pubów, a także kultowych klubów  (Dekada, Proxima) w których toczy się bujne życie nocne przez cały rok. Na Ochocie są także dwa teatry (Och- Teatr i Teatr Ochota), kilkanaście

Najnowsze