ikea dekad

Martyna Trębacz

40 lat fotela POÄNG - zobacz sam!

40 lat fotela POÄNG - zobacz sam!

Fotel POANG obchodzi właśnie okrągły jubileusz - ikona skandynawskiego desingu powstał równo 40 lat temu! Kultowy fotel już od czterech dekad zaskakuje swoim stylem, wyglądem i wygodą. Z okazji ten wyjątkowej rocznicy IKEA wzbogaciła swoją ofertę o nową wersję fotela POANG, który oczarował miliony ludzi na całym świecie. Zobacz i zainspiruj się!

Fotel POÄNG z IKEA - w czym tkwi fenomen?

Fotel POÄNG to ikona skandynawskiego desingu - kilka lat temu obchodził on swój równy, 40. jubileusz. Kultowy fotel wciąż zaskakuje swoim stylem, wyglądem i wygodą. IKEA pomyślała o tym, by mebel urozmaicić i wprowadziła na rynek model bujany. W czym tkwi fenomen fotela POÄNG z IKEA?

O designie i współpracy z IKEA - wywiad z Mają Ganszyniec

Dopiero, gdy przestaniemy musieć głośno mówić, czym jest design i jak jest potrzebny, pojawi się czas i przestrzeń na to, by tworzyć własny, wspólny język - o wzornictwie w Polsce, zamiłowaniu do przedmiotów użytkowych i pracy dla IKEA opowiada Maja Ganszyniec, założycielka pracowni Studio Ganszyniec.

Chciałbym mieszkać w tej okolicy

Chciałbym mieszkać w tej okolicy

Szkoły Ekonomicznej, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Po pracy Dzielnica obfituje w niezliczoną ilość restauracji, pubów, a także kultowych klubów  (Dekada, Proxima) w których toczy się bujne życie nocne przez cały rok. Na Ochocie są także dwa teatry (Och- Teatr i Teatr Ochota), kilkanaście

Najnowsze