hoker z tworzywa

KK

Modne hokery do kuchni i jadalni - przegląd najpiękniejszych modeli

Modne hokery do kuchni i jadalni - przegląd najpiękniejszych modeli

Coraz częściej zamiast tradycyjnych krzeseł w kuchni i jadalni królują hokery. Zwłaszcza, jeśli kuchnia jest otwarta na salon to zamiast stołu i krzeseł, najczęściej wybiera się wyspę kuchenną i stołki barowe. Na co zwrócić uwagę kupując hokery? Które modele są najlepsze?

Hoker - modny stołek barowy

Każdy z nas marzy o modnym i funkcjonalnie urządzonym domu. Efektowne i wygodne meble są podstawą udanej aranżacji. Hitem kuchennych aranżacji stały się hokery, które dodają pomieszczeniu modnego designu i prestiżu. Co to jest hoker i jak wybrać odpowiedni? Podpowiadamy!

Hokery do twojej kuchni

Hokery do mieszkań trafiły z restauracji i barów, nazywa się je zresztą stołkami barowymi. Te domowe są bardziej kolorowe i ciekawsze wzorniczo. Stały się niezastąpione w kuchniach z miejscem do jedzenia przy wysokim bufecie lub wyspie.

Aranżacje wnętrz: kuchnia z barkiem

Aranżacje wnętrz: kuchnia z barkiem

, siedzisko tapicerowane. Cena 421,88 zł, 24.pioniermeble.pl MEBLE KUCHENNE - STOŁKI BAROWE. Gliss, obrotowy, z siedziskiem o regulowanej wysokości, stal chromowana i akryl. Cena 1160 zł, italianhome.pl MEBLE KUCHENNE - STOŁKI BAROWE. Echo SG, metal i tworzywo sztuczne. wysokość siedziska 75 cm. Cena 779 zł

Najnowsze