halogeny korytarz

Karolina Kielak

Lampa sufitowa - na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jakie modele sprawdzą się w konkretnych pomieszczeniach?

Lampa sufitowa - na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jakie modele sprawdzą się w konkretnych pomieszczeniach?

Oświetlenie odgrywa w domu kluczową rolę. Nie tylko jest praktyczne i ułatwia funkcjonowanie, ale pełni też funkcję dekoracyjną - nadaje wnętrzu klimat i styl. Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampy sufitowej? Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jaka lampa sufitowa sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni, łazience, a także pokoju dziecięcym.

Dodatki do przedpokoju - jak urządzić przytulne wejście?

Przedpokój jest wizytówką każdego domu. To właśnie tutaj witamy i żegnamy naszych gości. Warto zadbać o jego estetyczny i stylowy wystrój, co zagwarantuje dobre wrażenie. Jak urządzić przedpokój, by był ładny, ale też funkcjonalny dla domowników? Kluczowe są dodatki. Wybraliśmy przedmioty, które pomogą zaaranżować przytulne wejście.

Rozświetl swój dom, wybierając modne lampy do domu

Oświetlenie to bardzo ważna kwestia w każdym domu - pozwala zaakcentować niektóre miejsca, nadaje wnętrzu charakteru. Warto mieść w swoim domu stylowe i modne lampy, których głównym zadaniem jest nie tylko rozświetlić pomieszczenie, ale również stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Wybierając odpowiednią lampę do swojego mieszkania należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważniejszym z nich jest odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj oświetlenia wybrać?

Regał na książki i inne przedmioty - 18 pomysłów

Regał na książki i inne przedmioty - 18 pomysłów

; ZABUDOWA - MEBLE POKOJOWE. Nowoczesny regał na książki z zamykanymi szafkami. Oświetla go rząd halogenów zamontowanych w suficie. Prosta forma mebla nie musi wprowadzać monotonii do aranżacji wnętrza - wystarczą niesymetrycznie umieszczone fronty utrzymane w innym kolorze niż korpus. W ten sposób zyskujemy

Pomysł na oświetlenie holu i schodów

Oprawy świetlne w podłodze. Dodają monumentalności i wysmuklają wystylizowane na współczesną kolumnadę szafki wykonane z drewna. Atrakcyjne przeszklenie umieszczone na całej ścianie powiększa optycznie hol i sprytnie "podwaja" liczbę umieszczonych w suficie podwieszanym halogenów oraz

Najnowsze