gwiazda przestrzenna

Magda Polak

Dydaktyczne prezenty dla dzieci i nastolatków. Pora połączyć zabawę z nauką

Dydaktyczne prezenty dla dzieci i nastolatków. Pora połączyć zabawę z nauką

Zabawki dydaktyczne stanowią doskonałą alternatywę dla głośnych zabawek, dodatkowo pozwalają one łączyć naukę z przyjemnością. Zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla młodzieży, istnieje wiele możliwości, aby rozwijać ich ciekawość i umiejętności poznawcze. Zabawki i gry edukacyjne to wyjątkowe prezenty, które mogą przynieść wiele radości i jednocześnie zapewnić wartościową edukację.

Oświetlenie świąteczne domu - lampy w kształcie gwiazdek nadadzą klimat

Świąteczne oświetlenie domu jedni uważają za niezbędny element budujący klimat, inni za kicz i niepotrzebne zużycie energii. Ile ludzi, tyle opini. Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu dodatków, z pewnością nie zrezygnujesz z oświetlenia domu na święta. Wybraliśmy lampki świąteczne przed dom i do domu, które prezentują się niesamowicie, szczególnie modele lamp w kształcie gwiazd.

Wystawa "Victor Vasarely. Nieskończona geometria"

Człowiek, który zrewolucjonizował sztukę współczesną i przewidział erę grafiki komputerowej. Jego pracami zachwycały się gwiazdy takie jak Dawid Bowieczy Yves Saint Laurent. DESA Unicum zaprasza na wystawę "Victor Vasarely. Nieskończona geometria".

Y-Bio - dom współczesnego koczownika

Domki plażowe, które swoim wyglądem przypominają piramidę Sierpińskiego (przestrzenną wersję trójkąta o wymiarze fraktalnym) zlokalizowano na Krymie na wybrzeżu Morza Czarnego. Fot. archinoma.com Domki Y-Bio zostały zaprojektowane przez Alix Shelest z pracowni Archinoma z Krymu na Ukrainie

Wnętrza: loft po włosku

Wnętrza: loft po włosku

Per aspera ad astra - przez ciernie do gwiazd! Rodolfo Oggioni, wzięty mediolański architekt i projektant wnętrz z upodobaniem przytacza łacińską sentencję, kładąc przy tym nacisk na "gwiazdy". To jego dewiza od początku błyskotliwej kariery, którą rozpoczynał typowo, jako trybik w

Najnowsze