grzyb w mieszkaniu objawy

Natalia Jarmul

Tych kwiatów lepiej nie trzymaj w sypialni! Zaburzają sen, powodują bóle głowy i nie tylko

Tych kwiatów lepiej nie trzymaj w sypialni! Zaburzają sen, powodują bóle głowy i nie tylko

Nie od dziś wiadomo, że rośliny to jedne z najpiękniejszych ozdób każdego pomieszczenia. Szczególną uwagę warto jednak zwrócić, jakie kwiaty trzymamy w sypialni. Okazuje się, że niektóre gatunki mogą powodować liczne negatywne konsekwencje dla naszego zdrowia. Podpowiadamy, na jakie z nich warto uważać.

Najlepsze pochłaniacze wilgoci do domu. Te modele odmienią twoje życie

Pochłaniacze wilgoci z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Wiąże się to z rosnącym problemem wilgoci w domu, który zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym przybiera na sile. Właśnie dlatego warto zainwestować w pochłaniacz wilgoci, który może pomóc w walce z wilgocią, a tym samym nie dopuścić do powstania pleśni na ścianie. Jaki pochłaniacz wybrać? Czym się kierować? Co różni pochłaniacze wilgoci i osuszacze powietrza? Wyjaśniamy.

Jak skutecznie pozbyć się wilgoci z domu?

Zbyt duży poziom wilgotności powietrza w mieszkaniu ma negatywny wpływ na wyposażenie mieszkania, nasz komfort, samopoczucie i wywoływać groźne choroby. Wyjaśniamy, skąd bierze się wilgoć w domu, jak się jej pozbyć i przede wszystkim - jak przeciwdziałać. Przedstawiamy skuteczne sposoby.

Dbamy o zdrowie roślin

opryskujemy jednym z preparatów zalecanych przy rozwiązaniu konkretnego problemu i wzmacniamy nawozem zimowym. Dobra rada! Wykonując jakiekolwiek opryski ochronne w mieszkaniu, zachowujemy środki bezpieczeństwa. Po zabiegu wietrzymy pomieszczenie. Powyżej: Gdy brak wilgoci, schną korzenie storczyków

Najnowsze