grill murowany na tarasie

Natalia Latawiec

Grill z kamienia to świetna inwestycja na taras! To rozwiązanie ma więcej niż jedną funkcję

Grill z kamienia to świetna inwestycja na taras! To rozwiązanie ma więcej niż jedną funkcję

Pogoda na zewnątrz zdecydowanie zachęca do wieczornego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a to oznacza, że to najwyższy czas, aby na dobre już rozpocząć sezon grillowy! Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w odpowiedni sprzęt, warto zastanowić się na zakupem lub wymurowaniem grilla z kamienia. Zobacz jakie plusy niesie za sobą to rozwiązanie.

Grill ogrodowy: węglowy, gazowy czy murowany? Podpowiadamy!

Kończąca się zima sprawia, że coraz częściej myślimy o porządkach w ogrodzie i przygotowaniu go na wiosenno-letni sezon. Kto z nas nie lubi spędzać czasu w ogrodzie czy grillowania z rodziną lub przyjaciółmi? Warto wcześniej zadbać o wyposażeniu posesji w grill ogrodowy. Jaki najlepiej się sprawdzi: węglowy, gazowy, a może murowany? Postanowiliśmy zgłębić temat.

Grill murowany - jaki wybrać?

W sezonie letnim grillowanie w ogrodzie jest najlepszą formą wypoczynku. Do tego celu niezbędny jest grill. Jeśli mamy duży ogród wspaniale sprawdzi się grill murowany, który będzie solidny i posłuży nam przez długie lata. Jaki grill murowany powinniśmy wybrać?

Najciekawsze tematy ogrodnicze

iglaki rodzaje kaskady ogrodowe kwiaty na taras kwiaty ogrodowe długo kwitnące magnolia miesięcznik mech w trawniku migdałowiec milin amerykanski nawożenie drzew

Najlepsze miejsce na kominek. Przeczytaj opinie właścicieli domów

ogrzewać dom kominkiem. Spodobał się nam projekt parterowego domu z kominem przy ścianie zewnętrznej sąsiadującej z tarasem wypoczynkowym. Mamy więc od strony wnętrz kominek, a od tarasu grill. Kominek jest między salonem i jadalnią, co sprawia, że widać go z obu tych pomieszczeń i z kuchni. Bardzo nam to

Najnowsze