gres polerowany ceny

KK

Podłoga w kuchni na lata - z jakiego materiału?

Podłoga w kuchni na lata - z jakiego materiału?

Podłoga w kuchni powinna być odporna na wodę i uszkodzenia mechaniczne. Obowiązkowo powinna też być łatwa do utrzymania w czystości. Przygotowaliśmy dla Was materiały na wykończenie podłogi kuchennej, które cieszą się największą popularnością.

Wystrój wnętrz: jak myślą Hiszpanie o podłodze i ścianie...

Te woluminy widoczne w regale na zdjęciu to wcale nie są prawdziwe stare księgi. To, co widzimy, nie jest też fototapetą. Co to takiego więc? Płytki ceramiczne. Tak - płytki! Przed Państwem - 14 najnowszych hiszpańskich kolekcji!

Najlżejsze krzesło świata nie jest już z Włoch, a z Polski. Mamy "Oscara designu". I to niejednego

Najlżejsze krzesło świata nie jest już z Włoch, a z Polski. Piękny i trudno dostępny labradoryt z Kanady można mieć już w domu, w wersji wielkoformatowego gresu. Tłumaczenie 70 języków obcych "na już" też jest możliwe. To tylko niektóre z rewelacyjnych projektów Polaków, które otrzymały prestiżową "czerwoną kropkę". W 2021 roku jest ich dużo więcej. Przedstawiamy 15 innowacyjnych produktów, które doceniło zagraniczne jury Red Dot Award 2021.

Płytki ceramiczne jak drewniane

odcieniu oraz Rosso - dąb o odcieniu czerwonym. Na zdjęciu odcień Bianco - dąb bielony. Płytki o satynowym wykończeniu dostępne są w pięciu formatach: 19.8/119.8; 14.8/119.8 ; 14.8/89.8; 9.8/59.8; 9.8/44.8 cm. Cena płytki podstawowej - od: 123 zł/m2, cena dekoracji - od: 4,31 zł/szt. Kolekcja gresu

Podłoga w kuchni. Przegląd materiałów wykończeniowych

Podłoga w kuchni. Przegląd materiałów wykończeniowych

false false Podłoga w kuchni - gres To rodzaj bardzo twardych płytek ceramicznych. Gres może być polerowany – wygląda wtedy bardzo efektownie, ale jest nieodporny na plamy, a w mikropory wżerają się zabrudzenia, dlatego warto go zaimpregnować. Gres szkliwiony impregnacji nie

Najnowsze