gliniane figurki

Kasia Żechowicz

Bloomingville - skandynawski styl w meblach i dodatkach. Najciekawsze propozycje

Bloomingville - skandynawski styl w meblach i dodatkach. Najciekawsze propozycje

Bloomingville to duńska marka, która w pełni odzwierciedla to, za co kochamy styl skandynawski. Jej filozofię można przekazać za pomocą czterech słów: "przynosząc szczęście poprzez zmianę". Taki jest cel założycielki Bloomingville, Betiny Stampe, który konsekwentnie realizuje już od 2000 roku.

Porcelana Ćmielów i Chodzież. Tylu pięknych wzorów jeszcze nie miała!

Poznaj nowe, wyjątkowe linie porcelany Ćmielów i Chodzież. To pogięte, owalne, kwadratowe, nieregularne, trójwymiarowe perełki polskiego designu.

Świąteczne dodatki, które odmienią Twoje mieszkanie!

O tym, jak ważne są dla nas Święta Bożego Narodzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Nawet Ci o mniej tradycyjnej naturze ulegają magii świąt i poddają się wyjątkowej atmosferze tych dni. Nakrywanie do wigilijnego stołu, pieczenie ciasteczek czy ubieranie choinki to niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa. I choć w dorosłym życiu świąteczny czas przeżywamy już w nieco bardziej symboliczny sposób, nadal warto kultywować stare zwyczaje i nie zapominać, jak ważną rolę w budowaniu atmosfery świąt pełnią dodatki. Dzięki nim, możemy przenieść się do czasów dzieciństwa i na nowo odnaleźć w sobie dawny zachwyt na widok palących się lampek lub kolorowych ozdób.

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

urządzić dom w stylu rustykalnym Cechy stylu rustykalnego: naturalne materiały - meble z drewna stare lub stylizowane, mogą być bielone, przecierane lub ługowane; kamienna lub drewniana posadzka proste dekoracje - naczynia wykonane z gliny lub metalu, drewniane figurki, detale  z kutego żelaza; warto

Najnowsze