gipsowe ramki

mat. part.

Półki ścienne i regały - jakie modele wybrać do domowej biblioteczki?

Półki ścienne i regały - jakie modele wybrać do domowej biblioteczki?

Domowa biblioteczka to miejsce, gdzie znajdują się nasze ukochane książki. Zawsze możemy po nie sięgnąć, powrócić do ulubionych historii. To miejsce, które jest idealne dla wszystkich ceniących sobie powieści. Wielbiciele tradycyjnej literatury z pewnością będą zachwyceni miejscem, gdzie bez przeszkód będą mogli przechowywać swoje pozycje. Warto zwrócić uwagę na design półek - kiedyś były to tradycyjne, proste, wiszące szafki. Dziś niejednokrotnie to prawdziwe dzieła sztuki, które są funkcjonalne i praktyczne.

Pokój dla niemowlaka - porady i inspiracje

Urządzanie pokoju dla niemowlaka to nie tylko wybór modnych kolorów i ładnych mebli. To zadanie wymaga od rodziców wyjątkowej dbałości o względy bezpieczeństwa i komfort malucha. Przygotowaliśmy garść porad i inspiracji, które Wam w tym pomogą.

Salon filmowy

Telewizor to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziennego. Można go znaleźć w prawie każdym domu. Pokazujemy jak można zaaranżować salon, żeby monitor wtopił się w otoczenie.

Aranżacje z nutą romantyzmu

Aranżacje z nutą romantyzmu

. Efekt osiągnięto, okładając ją płytkami elewacyjnymi, które następnie zostały pokryte gipsowym tynkiem. Do stylu prowansalskich wnętrz nawiązują również drewniane meble, m.in. regał, który może pełnić funkcję kredensu lub biblioteczki. Styl wiejskich domków w Anglii nazywany również romantycznym

Najnowsze