gatunki winogron

KK

Deska serów - jak przygotować idealną? Podpowiadamy!

Deska serów - jak przygotować idealną? Podpowiadamy!

Deska serów to coraz popularniejsza przystawka, która gości na naszych stołach. Świetnie sprawdza się podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jest prosta i szybka w przygotowaniu, a jednocześnie pyszna! Jak przygotować idealną deskę serów? Podpowiadamy!

Jaka ławka ogrodowa sprawdzi się najlepiej? Metalowa czy drewniana?

Ogród jest miejscem, wykorzystywanym do różnych celów. Niektórzy lubią czytać w nim poranną prasę przy filiżance pysznej kawy, inni relaksują się w nim po pracy, organizują imprezy rodzinne i wielkie grillowanie z przyjaciółmi. Nie zależnie od tego w jaki sposób wykorzystujesz swoją przydomową przestrzeń, chcesz czuć się w niej wygodnie i komfortowo. Są takie meble bez których ciężko sobie wyobrazić wygodny relaks w ogrodzie. Jednym z nich jest ławka ogrodowa.

Wieczór z lampką wina - inspiracje

Niektórym wieczór w domu kojarzy się z ciepłym kocem, piżamą i pudełkiem lodów. Nie musi tak być! Możemy zaaranżować wspaniały wieczór z lampką wina i dobrym filmem, samemu lub w towarzystwie drugiej połówki czy przyjaciół. Warto zadbać o każdy szczegół, by stworzyć niesamowity klimat!

Impreza dla dorosłych - jak podawać alkohol i które akcesoria się przydadzą

Impreza dla dorosłych - jak podawać alkohol i które akcesoria się przydadzą

swoje ulubione smaki i preferowane gatunki trunków. Zamiast jednak ograniczać się do podstawowej formy, warto spróbować czasem czegoś nowego - każdy alkohol można wykorzystać jako bazę do stworzenia ciekawej mieszanki smakowej - drinka. Które drinki pijemy najchętniej - które są najbardziej popularne

Naturalne środki odstraszające komary

Naturalne środki odstraszające komary

zapachowy. Na około 100 ml wody wkrop 30 kropli olejku. Wymieszaj i nanoś na ciało. Preparat będzie silniejszy, jeśli zamiast wody użyjesz olejów roślinnych, np. słonecznikowego, sojowego, z pestek winogron, jojoba lub ze słodkich migdałów. Ten środek przechowuj w ciemnym i chłodnym miejscu, najlepiej w

Najnowsze