galeria zegarów ściennych

Akcesoria: ściana jak malowana

Akcesoria: ściana jak malowana

Co zrobić, żeby mieszkanie tętniło życiem? Ciekawie udekorować ściany! Prezentujemy akcesoria, które ubarwią każdą ścianę.

Ramki na zdjęcia i pamiątki - stwórz domowy kącik wspomnień

Ramki na zdjęcia to dekoracja domu, która pomaga nam zachować najpiękniejsze wspomnienia. To fotografie ślubne, portrety dzieci, radosne chwile z przyjaciółmi uwiecznione za pomocą aparatu. Ramki na zdjęcia mogą też służyć przechowywaniu pamiątek - pocztówka z dalekiej podróży, samodzielnie wykonany szkic, liścik miłosny z czasów licealnych. Czasem warto wyjąć z szuflady takie skarby. Podpowiadamy, jak je wyeksponować za pomocą ramki na zdjęcia.

Aranżacje fotogeniczne

Nie masz pieniędzy, czasu ani pomysłów na udekorowanie mieszkania? Chciałbyś jednak dodać wnętrzu klimatu? Na pewno masz zdjęcia z wakacji czy uroczystości rodzinnych. Wykorzystaj je!

Światło zaklęte w glinie

Światło zaklęte w glinie

, imbryki, kubki. Znajdziecie tu także miseczki do ryżu, tace, talerze i czarki. Warto zwrócić takż uwagę na oryginalne zegary ścienne. Ceramika oferowana w galerii to, jak piszą właściciele, te same przedmioty, których używają w swoich domach Japończycy. ''To właśnie tą

Klasycy designu - George Nelson

Zobacz galerię projektów George'a Nelsona» George Nelson był jednym z twórców amerykańskiego modernizmu. Jego projekty przetrwały próbę czasu i cieszą się niesłabnącą popularnością do dzisiaj. Szczególnie popularne są jego zegary: fantastyczne

Najnowsze