fotele z wysuwanym podnóżkiem

Karolina Kielak

Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem - jakie ma zalety i czy warto go mieć?

Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem - jakie ma zalety i czy warto go mieć?

Urządzając dom lub mieszkanie zależy nam na komforcie. Istotną przestrzenią w domu jest miejsce do wypoczynku, w którym nie może zabraknąc komfortowych mebli. Popularnością cieszy się fotel wypoczynkowy z podnóżkiem. Jaki jest, jakie ma zalety? Czy warto go mieć i jak go wybrać? Podpowiadamy!

Meble wypoczynkowe. Jak meble wypoczynkowe pomagają dbać o zdrowie

W dzisiejszych czasach meble wypoczynkowe spełniają wiele różnych funkcji. Nie są już tylko standardowym elementem wyposażenia salonu, który musi zaspokajać podstawowe potrzeby dotyczące estetyki i wygody. Coraz częściej klasyczne sofy i kanapy zamieniamy na meble wyposażone w inteligentne systemy sterujące. Możemy dzięki nim obrać taką pozycję, która w danym momencie jest najwygodniejsza. Regulujemy oparcie, wysuwamy siedzisko, dopasowujemy wysokość i poziom nachylenia poszczególnych elementów za pomocą funkcjonalnych przycisków.

Fiolet we wnętrzach - meble i dodatki

Instytut Pantone ogłosił Ultra Violet kolorem roku 2018. Nie wszystkim wybór ten przypadł do gustu, ale chyba wszyscy zgodzą się, że w bogatej palecie odcieni fioletu każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. My postawiliśmy na jego głęboką, zmysłową wersję - wybraliśmy meble i dodatki utrzymane w tym kolorze.

Więcej niż fotel

Więcej niż fotel

lędźwiowego i zagłówka. Całość oparcia pleców i zagłówka wykonana jest z elastycznej siatki. Dopełnieniem całości jest wysuwany podnóżek. mPosition jest dostępne w sprzedaży internetowej. Moduł sprzedażowy serwisu www.mposition.plzawiera konfigurator produktu, który umożliwia wybór

Więcej niż fotel

oparcia pleców i zagłówka wykonana jest z elastycznej siatki. Dopełnieniem jest wysuwany podnóżek. Nagrody i sprzedaż. mPosition zostało nagrodzone w tegorocznym konkursie Dobry Wzór, jaki IWP organizuje od blisko dwu dekad. Jury wskazało na innowacyjne rozwiązanie i badawcze

Najnowsze