firany z fioletem

REKLAMA

Narożnik do salonu, jaki kolor wybrać?

Narożnik do salonu, jaki kolor wybrać?

Decydując się na zakup narożnika do salonu, nie musimy ograniczać wyboru do palet szarości i brązów: coraz popularniejsze stają się odważne, soczyste kolory, a producenci mebli w ostatnich latach zaskakują ilością dostępnych tkanin obiciowych. To zupełnie nowe możliwości w aranżacji wnętrz: zarówno miłośnicy klasyki jak i nowoczesnego designu bez problemu znajdą tkaninę idealnie dopasowaną do wystroju ich domu. Chociaż klasyczne kolory wciąż cieszą się nieustającą popularnością, coraz częściej stawiamy na odważne rozwiązania i nieszablonowe dodatki.

Eurofirany - wybieramy najmodniejsze tkaniny i dekoracje

W sklepie Eurofirany znajdziemy wszystko to, co tworzy klimat naszego domu: przytulne zasłony, miękkie narzuty, stylową pościel i oryginalne dekoracje. Efektowne dodatki kuszą nas swoim blaskiem. Warto jednak zdecydować się takie, które będą modne i idealnie dopasowane do wnętrza. Które tkaniny i dekoracje są zgodne z aktualnymi trendami? Wybieramy najciekawsze propozycje ze sklepu Eurofirany.

Przepis na nowoczesną aranżację wnętrza

W nowoczesnych wnętrzach ma być prosto, przejrzyście, przestrzennie, bez zbędnych dekoracji, a zarazem ciekawie. Jak to osiągnąć?

Aranżacja salonu: jak ustawić meble w małym pokoju?

Aranżacja salonu: jak ustawić meble w małym pokoju?

kolorystyce (w ciepłych odcieniach) i meblach o zaokrąglonych kształtach. Kolory, jakie mamy do dyspozycji przy urządzaniu wnętrza to brązy, beże i szarości, a jeśli chcemy wprowadzić dodatkowe, jak fiolet, zieleń czy czerwień, niech to będą barwy z dużą domieszką szarości lub beżu (wyglądające jakby

Wnętrza w stylu klasycznym wg Tikkurila

niej "zaszaleć" wyrazistym deseniem. Ozdobne firany lepiej zamienić na gładkie, naturalne tkaniny zasłonowe np. celowo za długie, kładące się na podłodze, przez które będzie przenikało miękkie światło słoneczne. Można również zrezygnować z dywanu eksponując urodę drewnianej podłogi. Jeśli

Najnowsze