firany w koła

Karolina Mucha

Mieszkanie z ciemnymi meblami w stylu skandynawskim - jak ożywić wnętrza?

Mieszkanie z ciemnymi meblami w stylu skandynawskim - jak ożywić wnętrza?

Styl skandynawski to nie tylko biel i beże. Zasada jest prosta - powinno być naturalnie i ciepło przy zachowaniu pełnej prostoty form. Ciemne meble potrafią nadać wnętrzu powagi i elegancji. Co zrobić, aby wnętrze nie wydawało się być zbyt ponure i ciemne? Jak je ożywić? Podpowiadamy!

Styl industrialny - inspiracje i aranżacje

Od wnętrza w budynku pofabrycznym, przez garaż zaadaptowany na mieszkanie, po lokum w nowoczesnym budynku - styl industrialny, mimo swej nazwy, nie jest przypisany do jednej lokalizacji. Czym się charakteryzuje i jak stworzyć aranżację zgodnie z tym trendem?

Dom na święta w tradycyjnej odsłonie. Folkowe dekoracje świąteczne

Dom na święta powinien wyglądać wyjątkowo. Boże Narodzenie to czas, w którym wracamy do tradycji, dlaczego więc nie udekorować domu w tradycyjnym stylu? Zobacz wnętrza pełne folkowych ozdób i dekoracji świątecznych.

Sposoby szycia i upinania zasłon

Gdy cofniemy się w pamięci do lat dzieciństwa, trudno przypomnieć sobie chociaż jedno okno, które nie zdobiłaby firanka. Erę siatkowych firan i gładkich lnianych zasłon mamy już za sobą, ale nie oznacza to jednak, że temat dekoracji okiennych został wyczerpanych. Co jakiś czas

Najnowsze